Категорії
Тости

на ювілей

тости на ювілей завжди наповнені історіями або цитатами з фільмів, легенд і розповідей, що мають глибокий життєвий сенс і дозволяють замислитися

Тости завжди наповнені поєднанням людської фантазії і філософії, адже це свято символізує певну дату в житті людини. Жартівливі, серйозні, наповнені щирістю і любов’ю, а також доречні тости завжди будуть бажані і скористаються особливим успіхом за святковим столом.

Так уже склалося, що тости на ювілей завжди наповнені історіями або цитатами з фільмів, легенд і розповідей, що мають глибокий життєвий сенс і дозволяють замислитися над вимовленими словами. Однак не кожному припадуть до душі такі слова від близьких і рідних, а тому можна привнести в свій тост до ювілею жартівливу кінцівку, яка повеселить як гостей, так і самого винуватця торжества. Тости існують найрізноманітніші: для чоловіків і жінок, для співробітників і батьків, для друзів і рідних, висловлювані в честь професійних або особистих якостей ювіляра.

Найкращі тости на ювілей з інтернету:

Іменини – це свято не лише людини, але і його ангела-охоронця. Поряд з нашим святковим столом, прямо за іменинником стоїть його ангел, покірливий і пильний. Вип’ємо ж за божественного заступника, що завжди поряд з нами і за іменинника (іменинницю)!

Гете мудро відмітив: “Вчаться лише від людини, яку люблять”. Я обожнюю свою дружину. Кращі роки мого життя я провів з нею, вчившись щирості, доброті і спокою. І в цей прекрасний день твого ювілею я хочу побажати тобі, кохана, прекрасного сходу сонця, схожого на твою красу, і щоб троянди, але без Шипа, вистилали твою життєву дорогу. За тебе!

Дружина говорить чоловіку: – Скоро 20-я річниця нашого весілля. Як ми її відзначимо? – Хвилиною мовчання! Наші ювіляри, навпаки, цей факт не умовчали, а організували грандіозне гуляння. По-перше, тому що брак їх щасливий, а по-друге, тому що вони люблять друзів. Пропоную випити за цих дивних людей! У нашого друга сьогодні ювілей. Йому вже багато чого побажали, але все окремо. Так вип’ємо за те, щоб все у нього було і йому за це нічого не було!

У народів Прибалтики є таке повір’я. Якщо в сім’ї народжується дитя, то разом з ним народжуються 100 бісів. Коли дитині виповнюється рік, то з’являється один ангел, а бісів в нім стає на одного менше. І так рік за роком: число ангелів зростає, а бісів – менше… І ось людині п’ятдесят! Що це означає? А то? що в нім залишилося лише 50 бісів, зате з’явилося 50 ангелів! Перед нами чоловік, що складається наполовину з бісів і наполовину з ангелів! Але і це ще не все. З кожним роком ангельський початок буде в нім все більше переважати! Але я пропоную випити за сьогоднішнього іменинника, в якому темні і світлі сили взаїмоурівноважелись!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Последние записи

This site is registered on wpml.org as a development site.