Вона – це серце, яке бере цілу октаву. Після неї можна взяти будь-яку ноту і заспівати будь-яку пісню.Ось що таке кохання © Райнер Марія Рільке. Ну, кому з нас не розбивали серце? Хто з нас не писав вірші чи не придумував вислови і статуси про розбите кохання. У людині часто закладено саморуйнування, і так часто винуватцями наших душевних ран є ми самі. У мережі Інтернет існує величезна кількість сайтів, жіночих форумів, блогів і спільнот, присвячених романтиці, кохання і відносин а також статусам на українській мові про це. Відчуваючи себе самотнім, ми вільно-мимоволі заходимо на такі сайти, шукаємо статуси та цитати про розбиту любов і нам стає легше. Адже ми розуміємо, що до нас це переживали видатні письменники – Лев Толстой, Єсенін, Пушкін, Шекспір, філософи, люди науки та інші. Статуси про нещасне кохання – віртуальна таблетка від самотності і переживань. І як кажуть у шведській приказці «Серце розбивається тільки тоді, коли вже немає ніякої надії… ». 

 

Таке життя навчила мене підпускати до себе людей на відстань не ближче витягнутої руки. Їх просто так легше буде відштовхувати… 

 

Люди, ніколи не розбивайте Ваші відносини своєю впертістю і гордістю – нікому від цього легше не стане :(( 

 

 У мене є одна шкідлива звичка – давати цим козлам нескінченний останній шанс… 

 

Пора перевернути цю сторінку свого життя, на ній дуже багато жахливих помилок. 

 

 Якщо кого-небудь пустив у свою душу, то так просто його вже не виженеш. Порожній стілець призначений для цієї людини буде стояти там вічно. 

 

 Якось абсолютно все пішло в нікуди, а натомість нічого так і не прийшло. 

 

Їхала сьогодні в маршрутці, гірко плакала через нерозділене кохання, а маленький хлопчик, що сидить поруч, подивився на мене і каже: – Ти, напевно, плачеш через те, що така жирна, так?! 

 

Будь ласка, напиши мені те, що ти перед цим так довго друкувала, і потім стерла. Відправивши мені просто ок. 

 

Побажайте своєму колишньому хлопцю хоча б удачі, щастя своє він уже все одно провтикали!

 

Кожен день – катування без твоєї посмішки, моє серце тобою на шматки розбите, обведено крейдою білим, рушником накрите, то що було не забути мені… (с) 

 

Я шкодую те, чого у мене немає. Я свято вірю, що в інших йому погано: D 

 

Мені здається, практично у кожної дівчини є свій Волан-Де-Морт – Той-чиє ім’я не можна вимовляти. І він теж залишив їй шрам – шрам на серці… І цей шрам залишається на все життя…

 

Чи не відірватися, але і не стати ближче, вона все йому частіше шепоче ненавиджу… 

 

Зрада – це зрада. Зрада – це брехня. А брехня – це поступове знищення довіри, адже довіра до коханого, стоїть на першому місці. 

 

НЕ дарма я ревнувала, моя інтуїція добре розвинена! Ти скаженів, думав, що я шукаю приводу для нових сварок…! ти навіть не уявляєш, що я пережила за останні 3 тижні! Ця тупа біль, яку неможливо передати словами, відчуття порожнечі в душі і байдужості до всього! 

 

 Будь самою гіркою з моїх втрат, але не останньою краплею горя… Вона стала тією краплею. Все залишилося але без неї… Хоча її й не було фактично і раніше… 

 

Сотню раз пояснював їй що люблю її! Сотню разів вона мені говорила що я з нею заради сексу. А мені по*уй, навіть якщо у мене не буде стояка все одно буду її любити! 

 

Ось так завжди… Герой героєм, а зізнатися, що я вже не потрібна – слабак! 

 

 Я ненавиджу колишнього за те, що він мені зраджував! За те, що він ходив і тр*хався з іншими кажучи, що я одна і що любить мене. Ненавиджу таких мужиків! 

 

 Більшість людей розучилися любити… А я як дура вирішила, що він виключення з цієї “більшості”: (

 

Ненавиджу невизначеність. Без відповіді смс. Чи не підняті трубки. 

 

 Ніколи не знаєш, наскільки ти прив’язаний до людини, поки цей зв’язок не обірветься… 

 

 Коли хлопець хоче розлучитися з дівчиною, він перестає їй дзвонити. Що за дитячий садок? Будь мужиком інсценують свою власну смерть! хDD 

 

І замість тих, хто був з тобою – лише порожнеча бездонних дірок. Але все пройде, відступить біль, адже так влаштований цей світ. Все заживе залишивши шрами… У серці шрами… на пам’ять. (С) 

 

Любові немає, вона не існує! – Сказав я, в черговий раз обламалися… 

 

Він красиво говорив…. Знав, що я хотіла чути, робити, він дав те що мені тоді не вистачало…. І він так само красиво пішов…. По англійськи… Не прощаючись…

 

Як дивно буває: хочеш людину, нерви витрачаєш, а потім дивишся, а людина то – гімно, виявляється.

 

Солодкі цукерки хвилинних послаблень нейтралізують гіркоту нездійснених надій

 

Найприкріше це коли твій хлопець знаходить швидко тобі заміну.

 

Я шукав у цій дівчині щастя, а ненавмисно загибель знайшов.

 

На сигаретах пишуть “викликає рак легень”, на спиртному “шкодить здоров’ю”. Чому на мужиків не пишуть “пиз*eць нервовій системі”? 

 

– Люба, ти ревнуєш? – Ні. – Люба, ти ревнуєш? – Ні. – Люба, ти ревнуєш? – Я ж відповіла тобі. Ні! – Дорога, давай поцілуємося? – Цілуйся з тією потворою, якій сподобався ТВІЙ СТАТУС У КОНТАКТІ, КОЗЕЛ!

 

Мені дуже його не вистачає з тих пір, як я не впевнена, що знову його побачу

 

Любити когось, хто любить вас, – це нарцисизм. Любити когось, хто вас не любить, – ось це так, це любов.