Статуси на українській мові

Нещодавно добавлені >>             → Про кохання і відносини >>

Соціальні мережі та найкращі статуси швидкими кроками увійшли в життя більшості інтернет користувачів. Важко зустріти людину, яка б не була зареєстрована в якійсь із соціальних мереж, або не спілкувався б за допомогою різних програм у мережі.

При цьому більшість подібних інтернет ресурсів надають таку можливість своїм користувачам - як встановити свій найкращий статус. І якщо, спочатку, це були базові шаблони, то зараз, як правило, прикольні цитати, бажання і багато іншого.

Цікаво, що в соціальних мережах, кращі та нові статуси на українській мові набувають все більшої популярності. З їх допомогою, користувачі повідомляють про свої бажання, виражають стан душі чи просто діляться своїм щастям з гостями та друзями.

На сьогоднішній день, навіть створюються окремі групи ВКонтакті і Однокласниках, які надають своїм користувачам доступ до цікавих, найкращих статусів. Хоча, з іншого боку, деякі користувачі, все таки воліють писати їх самі. Частина користувачів виставляють мудрі цитати, крилаті фрази, і навіть цілі вірші. Враховуючи той факт, що соціальні мережі для багатьох користувачів є засобом спілкування і знайомства, то він набуває особливого значення.

Так, наприклад, якщо дівчина чи молода людина у своєму статусі говорить про те, що знаходиться в пошуку другої половинки, шанси на знайомство помітно збільшуються. А якщо сама заява буде грамотно і красиво оформлена, то це в свою чергу приверне все більше число гостей, і відповідно число потенційно нових «друзів».

А от знайти цікаві і смішні, або коханняно - романтичні статуси українською сьогодні досить просто. Благо в мережі інтернет, безліч сайтів присвячені саме їм. На сторінках подібних інтернет порталів, вони розбиті в більшості випадків за тематиками, щоб полегшити пошук користувачам.

Тут ви знайдете:

  • мудрі висловлювання великих діячів;
  • думки відомих гумористів;
  • найкращі статуси про кохання.

і багато, багато іншого. Таким чином, підібрати цитату за своїм бажанням і настроєм на сьогоднішній день досить легко, досить просто скористатися допомогою інтернету. Нерідко поділ статусів українською йде і в залежності від соціальної мережі або програми, в якій ви хочете його встановити, тобто для:

  • однокласників;
  • вконтакті;
  • для аськи, і так далі.
.