Статуси про кохання англійською мовою

Іноді, щоб зізнатися у своїх почуттях, достатньо одного погляду чи дихання. Але серце і душа на перебій будуть «кричати» про високе і світле в почуття на всю соціальну мережу. Статуси про любов англійською мовою з перекладом вконтакті і однокласниках, як не можна краще, підійдуть під опис Вашого неземного відчуття польоту в невагомості.

Тільки одна проблема: ви не письменник, і не поет. Що ж робити? Згадайте Шекспіра чи Байрона. Класики романтичного слова залишили нам нескінченно кількість красивих статусів для соціальних мереж та цитат про кохання англійською у вигляді прикольних афоризмів. І вони завжди будуть новими, будуть кращими і найкрасивішими зізнаннями в цьому світлому почутті. У шекспірівський стиль просто неможливо пропустити мимо!

Сторінка 1 із 5
-----------------------------------------------------------

"Keep love in your heart. A life without it is like a sunless garden when the flowers are dead. The consciousness of loving and being loved brings a warmth and richness to life that nothing else can bring. "
-------------------------------------------------- --------------------------------- Завжди тримай своє кохання в серці, адже життя без почуттів - теж саме, що сад квітів без яскравих сонячних променів. Розуміння того, що ти дійсно когось любиш, і ці почуття взаємні - неодмінно приносить тільки тепло й достаток у твоє життя...

-----------------------------------------------------------

"You've spent your whole life running and running, trying to catch up with something that has never been there for you. And all you've done is go farther and farther away from the precious love that's been waiting for you all the time. "
-------------------------------------------------- --------------------------------- Ти ж витратив все життя, бігаючи то туди то сюди, з величезним бажанням наздогнати щось неіснуюче. Усім цим, ти тільки ще далі віддалився від такого щирого кохання, яке тебе весь цей час чекало....

-----------------------------------------------------------
загрузка...

"It hurts to love someone and not be loved in return, but what is the most painful is to love someone and never find the courage to let the person know how you feel."
-------------------------------------------------- --------------------------------- Дуже боляче любити і не відчувати взаємності, але ще більш болюче - це любити, і так і не набратися хоробрості і сміливості сказати цій людині про своїх щирих і світлих почуттях.

-----------------------------------------------------------

To be in love is merely to be in a state of perceptual anesthesia - to mistake an ordinary young woman for a goddess.
-------------------------------------------------- --------------------------------- Бути в когось закоханим - це ніби ти знаходишся під наркозом і проста молода дівчина тобі здається богинею.
Автор цитати Генрі Льюїс Менкен

Сторінка 1 із 5
загрузка...

Ще статуси про кохання українською: