Статус дякую за привітання

Кожному з нас, якщо тільки не лукавити, а зізнатися чесно, бувають дуже і дуже приємні теплі, щирі слова від нього, і неодмінно хочеться скачати у відповідь щось не менш гарне і добре. Наприклад, статус з подякою за привітання зазвичай висловлює подяку людині за подаровані ним гарні слова.

Таким чином, він хоче показати свою вдячність за увагу до його персони, а також те, що йому ні в якому разі не байдуже, що його прагнули порадувати і не забули це зробити. Не завжди буває просто подякувати всім особисто, але така колективна подяка - як статуси завжди є чудовим виходом з такої непростої, на перший погляд, ситуації.

Коли так не хочеться і просто лінь давати відповіді на всі поздоровлення після Дня Народження. Самий простий і швидкий спосіб: написати у своєму статусі: "Усім велике Дякую за привітання!" =))


-----------------------------------------------------------

А мені зараз так хочеться сказати величезне дякую всім моїм друзям. Дійсно, якби не ви, мене б просто вже не було, ціную і шалено люблю вас саме за це! Вірте, я дійсно ціную, кожну хвилину, проведену у вашій присутності!!


-----------------------------------------------------------
загрузка...

Топ статус:
Сьогодні я вирішила почати колекціонувати написи "Дякую" від усіх представників чоловічої статі: р молоді люди, з вас поздоровлення =))))

-----------------------------------------------------------

Дякую близьким і друзям... ви - дороги моєї вогні... мої іскри...

-----------------------------------------------------------

Ну це просто неможливо, ну як же можна переплутати сканер, який лежить на підлозі з Терезами ? Це ж просто нереально!... p.s. Дякую, моя люба мама.

Читати далі

загрузка...

Ще статуси:

Як ви вже встигли самі переконатися, тут ви можете знайти самі добрі і милі статуси з різними подяками за поздоровлення. За допомогою таких, на перший погляд, нехитрих фраз ви з легкістю зможете віддячити всім своїх найближчим і дорогим вам людям, які не забули про вас і привітали з вашим святом.

Але навіть, якщо ви знайшли час і змогли віддячити кожному доброму другу, все одно буде зовсім не зайвим підібрати гарний підпис для соц. мережі "Дякую за привітання", щоб ще раз подякувати і висловити свою радість! Адже, це ваші рідні і дорогі друзі, з якими ви спілкуєтеся постійно, а значить, їм буде приємно, ще раз почути слова подяки, які висловлять ваш настрій!