Статуси про брата і сестру

Рідними і близькими є не тільки твої батьки, а ще дехто. Статуси та цитати про брата і сестру для вконтакті і однокласників існують такі гарні, такі лаконічні, такі добрі. Деколи ці люди легко можуть замінити нам ласкаве материнське слово матері або грубе - батька. Це ті люди, які завжди будуть за нас в будь-якій ситуації, які люблять нас, як не одна подруга, як не один хороший приятель.

Якщо Ви хочете привітати або просто подякувати зайвий раз цих людей, то не перестарайтеся, і відшукайте на нашому розважальному сайті спеціальні тематичні цитати або статуси.

Сторінка 1 з 5

Перед телевізором сидять дівчинка шести років і хлопець старший за неї: «Дітей я мати не хочу! Ось ти чув про те, звідки вони вилазять? Фу, це так огидно, як робляться діти! А тобі? »Брат відповідає:« А мені приємно! »: 0)))


-----------------------------------------------------------

Тільки мої молодші сестра і брат могли грати у війнушку, захищаючись шкарпетками! XD

-----------------------------------------------------------
загрузка...

Топ статус:
Ситуація в ліфті: стоять два малюки - близнюки. Хлопчика злякала собака... Дівчинка почала його заспокоювати: "Не плач, каблучку! Собачка ж зовсім не страшна (гладячи колечко по плечу)... Та й взагалі, ти ж чоловік!": 0)


-----------------------------------------------------------

Насправді, якщо ви маєте рідного брата чи сестру - це просто" чудово "! Адже, якщо вони погані, то можуть принести дуже багато болю. Причому кожен день, будьте в цьому впевнені. До того ж ця біль буде посильніше ніж, коли вас хлопець кинув!


-----------------------------------------------------------

Мама - Святе, тато - всьому голова, Брат - Спина, Сестра - Перлинка в серці, Кохана дівчина - Повітря, Діти - це сенс життя. Друзі ж - це все разом!


-----------------------------------------------------------

Вона запитує:« Ти мені даси?! Він відповідає: «Ні. Це ж недобре ». Вона у відповідь: «Ну, я цього хочу. Я тільки один разочок лизнуть ». Він говорить: «А смоктати не будеш»? Вона обіцяє, що не буде. Тоді він каже: «Гаразд, візьми в штанах» (сетричка і брат семи років). Про чупа чупс: D


Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще статуси:

Повірте, що виразами на цю тему Ви не тільки порадуєте своїх близьких. Ви отримаєте натомість багато щастя. А знаєте навіщо? Щоб не забувати це почуття. Будьте трішки добрішим. Читайте більше літератури і слухайте своїх старших сестер чи братів! Не забувайте, що Ви теж чийсь родич.

Статуси про рідних людей найчастіше філософські - на жаль, батьки не вічні і це життя. Однак, думати про сумне не хочеться, особливо якщо поруч рідна людина.

Хочеться щоб близькі люди частіше посміхалися. Це і допомагають зробити статуси, в яких крім глибокої філософії маса гумору, гумору доброго, який допомагає пережити найскладніші часи. Статуси і смішні фрази про брата і сестру ідеальна можливість підтримати, розсмішити і дати гарний заряд бадьорості на довгий час найріднішої людини у світі.