Статуси про річницю весілля

Людина в інтернеті сьогодні живе. Вона проводить там багато часу. Сторінкам соціальних мереж довіряється все найпотаємніше. Статуси про річницю дуже райдужні і цікаві. Що бажають люди один одному в цих рядках - щастя, тому статуси для вконтакті і однокласників переповнені позитиву і світлих починів. Багато порад у подібних висловлюваннях, простої життєвої мудрості.

Ті, хто читає ці вислови, черпає велику кількість інформації, яка допомагає розрулювати складні моменти, повязані з сімейним життям.

Дорогі бабуся і дідусь. Сьогодні виповнилося рівно пятдесят років, як ви повязали свої долі узами шлюбу. І всі ми хочемо привітати Вас із золотим весіллям.


-----------------------------------------------------------

У прекрасу годину, в чудесний день зєднала Вас доля!
Бажаємо Вам здоровя, щастя,
І жити завжди в любові, в єдності.
І нехай не гасне ваше вогнище, горить воно нехай все яскравіше!


-----------------------------------------------------------

Будь річниця весілля, а тим більше ювілейна - це свято щастя, любові та взаєморозуміння. І нехай всі ваші подальші роки спільного життя протікають в спокої і безтурботності. Не забувайте дарувати один одному ніжність і доброту. Живіть у любові та злагоді. Нехай ваша любов з кожним днем стає тільки міцнішає.


-----------------------------------------------------------

Топ статус:
Нехай Бог збереже надовго ваш шлюб і ваші почуття.
Будьте завжди щасливі поруч один з одним і даруйте один одному кохання!


-----------------------------------------------------------

Ми бачимо, які ніжні ваші почуття і погляди,
Наскільки вони світлі й добрі.
Ви все такіж як в юності щасливі поруч,
Хоча весілля було вже давно!
Нехай кохання ваше не гасне і прикрашає собою роки.
У житті вашмуї нехай все вдається,
Будьте щасливі разом завжди!


-----------------------------------------------------------

Заміжньою бути так приємно,
Та й чоловіком бути добре!


-----------------------------------------------------------

Нехай кохання, пронесене вами всі ці роки, дарує вам щастя і відраду. А подружня вірність буде вам великою нагородою.

загрузка...

Ще статуси:

Завжди добре, коли своїм друзям в такі урочисті моменти присвячуєш не просто побажання, а даруєш красиві слова, які позначаються у вигляді статусів про ювілей шлюбу. Отримати приємні коментарі у вигляді вітальних статусів - значить знайти друзів, які думають про тебе і піклуються про твоє щастя.

Кожного разу, читаючи такі привітання з річницею, з розчуленням думаєш про те, що щастя, виявляється, може бути безмежним. Фрази і цитати про найголовніше дні в життя сповнені ніжності та любові. Як пощастило цим людям у тому, що вони змогли знайти один одного. І скільки б років не минуло, в горі і в радості вони підтримують один одного.

«Нехай вантаж турбот не обтяжує, життя - важке мистецтво...» Читаючи в статусах гарні поздоровлення про річницю весілля, захоплюєшся парами, які змогли прожити в любові та злагоді пятдесят і більше років. Вони невпинно зберігали подружню вірність як вищу нагороду за мудрість, терпіння.