Статуси - побажання

Так, не всі ми і не завжди здатні виражати свої почуття красиво, навіть тоді, коли це дуже і дуже бажано... Але в цьому немає нічого страшного, особливо якщо підібрати побажання доречно і, як кажуть, від усієї душі. Головне, щоб це були якраз ті побажання, в яких ти відчуваєш, що все саме так, як сказав би ти сам, що вони тобі подобаються на всі сто відсотків.

Адже дуже важливо, щоб статуси для вконтакті і однокласників про побажання були доречними, а головне, щоб вони повністю влаштовували свого володаря, подобалися йому, як мовиться, цілком і повністю. Адже, по суті своїй, вони саме для цього-то і потрібні.

Сторінка 1 з 5

Смерть є вигадкою, ілюзією, яку придумали люди для того, щоб позначити невідомість. Нам відомо лише те, що людина вмирає, але нам невідома смерть, тому що ніхто і ніколи не бачив її і навряд чи це комусь вдасться.

-----------------------------------------------------------

Топ статус:
Не можна втрачати силу духу, в іншому випадку ваше життя закінчитися. Життя це диво. Ми всі особливі. Наш світ прекрасний і наше життя має пройти гідно!

-----------------------------------------------------------
загрузка...

Господи, допоможи людям пережити усі неприємності і те, що не дає їм спокою.

-----------------------------------------------------------

Є п'ять правил для уникнення проблем:
1) Треба зробити своє серце вільним від ненависті до всіх, на кого у вас зачаїлася образа.
2) Потрібно звільнити своє серце від хвилювання, які в - більшості своїй просто даремні.
3) Потрібно вести просте життя і цінувати все те, що ви маєте.
4) Потрібно більше віддавати.
5) Треба менше очікувати.


-----------------------------------------------------------

Благаю тебе, Боже, дай тій людині, що читає зараз це, все, чого він попросить у тебе. Нехай він буде щасливий. Амінь.

-----------------------------------------------------------

Чоловік у трамваї їде і розмірковує:" Дружина - дура, друзі-гади, життя-відстій ". У нього за спиною знаходиться Ангел, який записує всі в свій блокнот і думає: "Ось це незвичайні бажання, а саме цікаве, що постійно одні й ті ж щодня! Але що вже тут поробиш, треба виконувати!" Треба думати лише про позитивне! ))

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще статуси:

Побажання, окультне слово, особливо якщо використовувати подібні цитати і афоризми, іноді ми самі того не підозрюючи можемо накликати біду не лише собі та своїм близьким, але і зовсім незнайомим людям. Наші бажання і побажання відображають стан нашої душі і від наших, та й не тільки, навіть від особистих побажань може залежати доля людини, так, що використовуючи смішні статуси - потрібно бути дуже, дуже обережним.

Що є бажання? Це те почуття або відношення, яке ми хочемо отримати для себе, це приховане, проклинають тільки в серцях, але тим не менше це теж бажання. Красиві статуси з побажаннями двоякі, працюють в обидві сторони і потрібно спочатку подумати, перш ніж виставляти статус або фразу на стіні у вигляді побажання на загальний огляд.