Привітання з ювілеєм 35 років

Це від мене привітання на 35 років чоловікові і моєму другу. Нехай у житті тобі все дається легко і просто і удача не обходить тебе стороною. Нехай цей ювілей і ці побажання будуть всього лише одним зі ста! Бажаю не зупинятися на досягнутому результаті і йти з великими успіхами вперед і на шляху зустрічати тільки чесних і надійних людей яких на душі крім щирих побажань! Довго жити і ворогів не нажити! Завжди залишайся таким сміливим людиною!

Адже він у 35 варто тільки у порога свого життя, бажаю долати життєві випробування і завжди бути улюбленим для всіх чоловіком! Нехай удача завжди тримає тебе під своїм крилом і веде до світлого майбутнього! Бажаю вірних навчань друзів, які подадуть руку в потрібний момент! Бажаю роздобути все необхідне для справжнього чоловіка! Нехай тут сказані вітання та побажання збудуться!


35 – це зовсім небагато,
Це чудове і радісне свято.
То ж бажаєм щастя й долі,
Неба синього, квітів у полі...

Ми вітаєм тебе з твоїм 35ти річчям. 35 років це такий хороший молодий вік, що ти вже не замолодий і ще не старий. Ти вже маєш певний життєвий досвід, вже дещо бачив і пережив...

Сторінка 1 із 5
загрузка...

Ще привітання: