Привітання з 5 річницею весілля

Дерев'яне весілля або п'ятиріччя шлюбу - невеликий ювілей для подружжя. Можна сказати, що це перша дата життя в шлюбі, яку обов'язково необхідно відзначати. Якщо попередні річниці, що йдуть перед дерев'яним весіллям, були першими кроками спільного життя, то це достовірний доказ міцності сімейних уз. Про це говорить навіть назва свята.

Символ даної річниці - дерево, яке є не лише міцним матеріалом, але і ознакою життя і довголіття. Кожне дерево має коріння, які в даному випадку говорять про те, що до п'ятиріччя подружнього життя в родині вже має народитися дитина. Слід також зазначити, що для даного ювілею дерево ще говорить про те, що подружжя повинні обзавестися дерев'яним будинком або просто житлом.

Запрошені гості відповідно повинні дарувати дерев'яні вироби, чий вибір досить великий: дерев'яний посуд, рамки для фотографій, шкатулки і т. д. Дерев'яні подарунки говорять про те, що гості бажають подружжю довговічності їх подружнього життя.


Ваша доня народилась,
І зорею для нас засвітилась:
Радість, щастя у сім'ї,
З чим вітаєм вас усі...

5 років сімейного життя. Це перша серйозна дата, на яку можна склика­ти багато гостей. У цей день одне одному дарують різноманітні дерев'яні ре­чі. Символіка тут зрозуміла...

Сторінка 1 із 5
загрузка...

Ще привітання: