Прикольні зображення

Метушня робочого дня, монотонність повсякденних турбот, похмура погода за вікном ... Що може виправити становище і підвищити настрій? Монітор вашого комп'ютера відкриє вам віконце в веселий світ прикольних картинок, де ви можете розслабитися і забути про всі негаразди.

Іноді хочеться відкинути серйозні думки і відставити турботи, погортати добірку веселих і смішних зображень. Перегляд прикольних і цікавих зображеннь відверне від проблем, розгладить зморшки на лобі, поверне дитячу радість і безпосередність в сприйнятті світу.

Не знаєте з чого почати розмову, як зміцнити відносини із зацікавленою вас людиною? Надішліть йому прикольну або смішну картинку поштою, в чат або на телефон. Ви і самі не помітите, як ваші з ним відносини стануть легше, а спілкування буде простіше. Через пару днів вам обом буде здаватися, що ви знайомі з ним з дитинства.

Є перевірений спосіб підняти собі настрій з самого ранку: встановіть на робочий стіл свого комп'ютера кумедний малюнок - і кожен ваш день буде починатися з посмішки! А щоб не нудьгувати, міняйте їх хоч кожен день. Поставте прикольні і смішні зображення на екран вашого телефону, щоб краплі позитиву наповнювали ваш насичений метушливий день добротою і теплим гумором.

Прикольні

Остання картинка

Наступне зображення

Код для вставки картинки на сайт:


Прямий лінк

загрузка...