Цитати українською мовою

Мистецтво красиво говорити цінувався завжди, і з давніх часів люди використовували для цього різноманітні прийоми. Одним із сучасних способів, який допоможе максимально точно висловити вашу думку і при цьому викликати інтерес і повагу в оточуючих, є використання красивих цитат.

І щоб зрозуміти, всю їх сутність, слід зазначити, що цитати є красиві і грамотно побудовані думки, які були сказані великими вченими, знаменитими артистами або широко відомими політичними діячами. І, незважаючи, що з кожним роком з'являється все більша кількість цитат, їх актуальність залишається на високому рівні.

Саме прикольні афоризми допомагають людям, які не володіють ораторським мистецтвом висловити свою думку так, щоб це було оцінено оточуючими. При цьому характер цитати може бути різноманітним, таким як:

  • романтика;
  • любов;
  • сім'я;
  • наука;
  • цитати політиків;

і багато іншого. З іншого боку, смішні висловлювання покликані в словах виразити, а точніше підвести підсумок, тієї чи іншої життєвої ситуації. Іноді це лише можливе припущення, яке все таки має право на існування.

Цитати - це свого роду філософський погляд на життя, тих чи інших мудрих людей. Причому деякі з них відомі більшості людей, інші навпаки, доступні лише обраним.

Варто зазначити, що продовжують жити лише ті гарні слова, які дійсно мудрі, глибокодумні і благозвучні. Нерідко, люди цитують того мислителя, якого вважають істинним кумиром, гідним наслідування.

Цікаво, що знайти смішні цитати сьогодні досить просто. А все тому, що всесвітня павутина інтернету надає широкий доступ до багатьох розумним думкам своїм користувачам.

Достатньо в рядку пошук написати такі словосполучення, як: «прикольні», «короткі», «смішні» або просто «красиві». Особливо варто виділити цитати про кохання, які багатогранно описують цей чарівний стан.

Так, наприклад, письменниця Агата Крісті, якось сказала: закоханий чоловік представляє з себе жалюгідне видовище. З іншого боку, вона зробила і таке зауваження: по - справжньому любить той, кого менше люблять.

І відразу стає зрозумілим, що для неї кохання - слабкість, яка робить людину вразливою. Як багато сенсу в парі рядків, тому люди і цінують такі зауваження. Здавалося б швидкоплинні, але так реально відображають нашу дійсність.