Смішні цитати про життя з гумором

Ні для кого не секрет, що з багатьма труднощами в нашому житті ми справляємося тільки завдяки відмінному почуттю гумору та віри в краще. Іноді слово допомагає набагато більше, ніж багато іншого.

Тому в досить важких ситуаціях, цитати та вислови про життя з гумором, допомагають по-новому поглянути на своє, хай далеко і не прекрасне становище.

Читаючи подібні прикольні вислови, розумієш, що в цьому житті, кожен стикається з різними труднощами, і успішність в боротьбі з ними багато в чому залежить від самої людини.

Сторінка 1 з 5

Якщо яка-небудь дурість постійно повторюється, то через деякий час вона стане безперечною істиною.

Хлопець, приймай своє життя такою, яка вона є. Якщо потрібно - то біжи, коли потрібно - обов'язково бийся, якщо є можливість - відпочивай. Автор - Р. Джордан

Самотність - це коли ти відповідаєш на листи надіслані спамерами.

Якщо Ви хочете завжди бути тільки на плаву, то ніколи не тримайте у себе за пазухою камені.

Молодість завжди проходить - це ще нічого. А ось те, що проходить старість - це справжня біда...    

Жити - це насправді така професія. Але, в основному, більшість людей займається самодіяльністю. Автор - Задорнов  

У нашій країні існує єдиний показник здоров'я людини:
1 - можна пити;
2 - не можна пити.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про життя:

  • Повернутися до всіх Категорій цитат
  • Про щастя
  • Великі люди
  • Красиві про любов
  • Шекспірпро любов

    Варто відзначити, що смішні цитати - це висловлювання великих людей, політиків, письменників, артистів і так далі. Причому багато хто з них, є витвором великих умів. А все тому, що гумористичні цитати про життя - це нехай і короткі, але розумні думки, містять всі глибокий зміст.

    Також користуються сьогодні популярність і прикольні вислови, смішні і красиві, нові і кращі цитати великих діячів минулого. Так, наприклад, афоризм: бажання почати нове життя - не від хорошого життя, демонструє що немає поганого без доброго. У будь-якому випадку цитати про життя з приколом, це досвід, який нам передають наші предки. І, незважаючи на те, що часи змінюється, дещо все ж залишається незмінним.