Найкрасивіші цитати про життя

Якщо ви вважаєте, що Ваші минулі роки не вдалися, і в них тільки темні, або в кращому випадку, сірі тони, то ви глибоко помиляєтеся.

Як варіант, що б переконати вас у цьому, можна використовувати прикольні і красиві цитати та вислови про життя, завдяки яким ви зможете зрозуміти, що в житті можна знайти і світлі сторони, тільки для цього потрібно щось робити , а не просто валятися на дивані і чекати від моря погоди. Це можуть підтвердити красиві слова Софі Марсо, який сказав, що буття тоді чудово, коли ти сам його створюєш.

Щоб не сталося у Вас поганого, головне не падати духом і не втрачати надії. Адже надія на світле майбутнє - це єдине, що буде надавати нам сили долати перешкоди і з гордо піднятою головою заходити в завтрашній день.

Сторінка 1 з 5

Не потрібно побоюватися кінця свого життя, потрібно боятися того, що вона так ніколи і не почнеться. Автор - Джон Ньюмен

У кожної людини можуть бути два види трагедії: або - він отримує те, про що давно мріяв, або ж - не отримує. Автор - Оскар Уайльд

Між нашим життям і смачною вечерею є багато подібностей. Але різниця полягає в тому, що на вечері десерт подають наприкінці. Автор - Роберт Стівенсон.

Сенс всього нашого життя полягає в тому, що рано чи пізно настане кінець - Франц Кафка

Життя - занадто складна штука, щоб про неї міркувати на повному серйозі Автор - Оскар Уайльд

Життя - це далеко не яке-небудь майно, яке треба від когось захищати. Це великий дар, який потрібно обов'язково розділити з близькими тобі людьми Автор - Вільям Фолкнер

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про життя:

Можна сказати, що зараз і народилася найкраща цитата про сенс життя, яку можна сформулювати так: «Не втрачай надії, і тоді завтрашній день не буде для тебе так похмурий» .

Прикольні цитати про життя - це не тільки красиві слова, в них є глибокий сенс. Наприклад, є такий вираз: «Ставтеся до людей так, як ви б хотіли, щоб ставилися до вас».

Це ж саме вираз можна застосувати і до нашим повсякденним будням, тобто, якщо ви хочете, щоб життя ваше стала прекрасною і сповнена радощів, то спробуйте полюбити її. Адже є цитата і на цей випадок, яка говорить: «Полюбіть долю, і тоді вона буде любити вас». В кінці, хотілося б побажати вам, щоб ви жили щасливо, і доля ваша складалася лише з найкрасивіших і радісних цитат.