Сумні цитати про любов

Серед сучасних цитат і висловів найбільш популярними стали цитати про любов. Людей дуже приваблюють фрази, пройняті сумом.

Як правило, трагічні фрази виходять значно виразніше і пишніше, ніж позитивні і веселі. Печаль пов'язана з непідробною урочистістю оборотів. Кращі сумні цитати є взірцем емоційності, зворушливості і витонченості.

У наш час висловлювання найчастіше використовують, щоб виразити ними свій настрій, наприклад, в якості статусів в соціальних мережах. Цікаві висловлювання відправляють один одному в якості подарунків не тільки ті, хто не можуть самі висловити свої думки, але і просто цінителі і любителі витонченого стилю.

Сторінка 1 з 5

Коли людина сильно когось любить і йому боляче, це схоже на поріз... Так як рана, все ж рано чи пізно заживе, але на все життя залишиться шрам...

Бувають люди які легко з'являються у твоєму житті і точно також досить легко з неї пропадають; але бувають такі, які залишаються на все життя... Автор - TanChik

У справжній сум руки дуже міцні, хоча здавалося б вони ніжні і шовкові на дотик, - але стискають моє серце, переводячи його повним самотністю.

Якщо у людини є справжня любов, то йому вже більше нічого і не потрібно, але якщо її немає, то вже все одно, що у цієї людини є. Автор - Джеймс Баррі  

Дуже сумно коли нікого не любиш, але набагато гірше коли людина не здатна по-справжньому любити кого-небудь взагалі. Автор - Мігель де Унамуно

Сумує та людина, якій ще не все байдуже.

Смуток - це ознака того, що душа людини ще не повністю омертвіла

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про кохання:

Нові цитати з'являються постійно, щодня, щогодини і поширюються з великою швидкістю. В основному популярні сумні цитати про відносини і любов, тому що тема нерозділеного, розбитою, нерозділеного кохання дуже актуальна в наш досить-драматичне час.

Завдяки таким цитат людські емоції знаходять новий вид і стають куди глибше й об'ємніше.  

Різноманітні сумні афоризми про відносини і любові - це втіха для розбитих сердець і справжній подарунок людям яким подобаються красиві слова.