Цитати про любов і дружбу

Красиві цитати та афоризми про любов і дружбу, здається завжди до місця. Коханим і близьким людям завжди хочеться подарувати свою увагу, але не завжди виходить розповісти їм про свої почуття.

Тому людина дуже часто звертається до класиків та мислителів минулого для того, щоб висловити свої почуття, як можна яскравіше за допомогою кращих цитат. Повірте, у них було більше часу на те, щоб відточити фрази і внести в них глибокий зміст.  

Сторінка 1 з 5

Любити абсолютно всіх - значить нікого, дійсно по-справжньому, не любити. Автор - Оскар Уайльд

Дружити абсолютно з усіма - означає не мати справжніх друзів. Автор - Петраш Татьяна  

Маніпулювати почуттям любові і дружбою - це не правильна філософія в житті будь-якої людини, яка зводиться до того, що потрібно невпинно стежити і контролювати не тільки близьку людину, але і себе... А адже можна просто радіти життю, любити і дружити. Автор - Еверетт Шостя

Пошуки людиною справжнього ідеалу, в любові і дружбі - це щось схоже на палицю в двох кінцях... Вона дає прекрасну можливість бити самого себе і знущатися над почуттями близьких людей. Автор - Фредерік Перлс

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про кохання:

Тому, прийнято вважати, що кращі цитати про дружбу, найщиріші й глибокі, можна зустріти саме у знаменитих і великих людей минулих століть. До слова, такі онятія, як дружба і щирі почуття любові не мають часових рамок. Ці поняття можна вважати основоположними на всьому протязі людської історії.

І кращим доказом вічності даних понять служить факт їх відображення у всіх знаменитих творах письменників та поетів усіх часів і народів. Ці теми хвилювали людей з самих незапам'ятних часів.

Тим не менш, множіство кращих цитат і афоризмів про любов і дружбу продовжують свій розвиток і в наш вік, в століття швидкостей і Інтернету. Тут, у віртуальній реальності, можна зустріти дуже багато подібних висловлювань. Серед них виділяються прикольні і смішні, однак, нові і кращі також є у великій кількості.