Цитати про кохання і розлуку

Красиві цитати та афоризми про кохання і розлуку це не просто красиві фрази, і пишуться вони не для створення колориту і «красивості» тексту, вони є лише доказом того, що життя кожної людини втрачає весь сенс, якщо в ній немає почуттів привязаності до кого-небудь.

Вона рухає генієм, створює і руйнує, штовхає людину на подвиги і на злочини. Будь-який твір мистецтва - живопис, архітектура, скульптура чи література будь то роман, оповідання, повість чи вірш насамперед це плід натхнення, породженого пристрастю або болем розлуки.

Сторінка 1 з 5

До самого моменту розлуки жодна людина на цій Землі не знає, наскільки ж її любов сильна... Автор - Кахліл Жібран

Щоб з'явилися симпатії до людини потрібно декілька хвилин...
Щоб відчути до людини почуття любові потрібно пару годин...
А от щоб її потім забути, деколи потрібне все життя...

Люди не змозі зрозуміти того, як мало потрібно їм для повного щастя... Розуміють лише коли втратять це. Автор - Джеймс Метью Баррі

Дуже сумно не любити нікого, але ще гірше зовсім не бути здатним когось любити. Автор - Мігель де Унамуно

Бувають люди які легко з'являються у твоєму житті і точно також досить легко з неї пропадають; але бувають такі, які залишаються на все життя... Автор - TanChik

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про кохання:

Читаючи збірку кращих цитат про розлуку, написаний великими класиками літератури, починаєш усвідомлювати, наскільки хистка грань між життям і смертю, між горем і радістю, між любов'ю і ненавистю і приходить розуміння важливості бережливого ставлення до близького, самому дорогій людині на Землі, значення «жертовному», всепоглинаючому почуттю.

Не зважаючи на стрімке зміна навколишнього, догляд на «другий» план всього, що стосується емоцій, нові цитати про любов мало чим відрізняються від своїх давніх попередників своєю глибиною, насиченістю, правдивістю і щирістю. Оточивши себе комп'ютерами та складними механізмами людина все ж залишається людиною, і сьогодні, як і багато тисячоліть тому він не може прожити без кращих цитат великих людей і діячів.