Красиві цитати про любов

Любов, це найсильніше почуття, які опановує розумом людини. І цілком нормально, що люди відчувають такі чевств, хочуть розповісти про них всьому на світі використовуючи красиві цитати та слова про любов або ж статуси на цю ж тематику в соціальних мережах вконтакті і однокласники.

Цікаво, що такі цитати можуть бути і прикольними і веселими, гарними чи просто неординарними. Деякі з них це нові твори, а іншим навпаки - кілька сотень років, і є мудрими цитатами великих і відомих людей, яких з нами вже немає.

Сторінка 1 з 5

Самий чужій саме та людина, яку ти колись любив. Ремарк

Ревнощі - це точно така ж любов тільки з невеликою домішкою ненависті. Едвар Ерріо

Набагато важливіше, іноді, зберегти віру в справжнє щастя, ніж сильно затягувати непотрібні відносини.

У всіх людей є моторошне властивість - не звертати уваги на те, що їм пропонують, що вже їм доступно. І влаштовувати погоні за тим, у чому їм відмовляють.

Бажання закохатися в когось - це ще ніяк не справжні почуття. Страх закохатися в когось - ось це дійсно любов. Етьєн Рей

Любов - це найсильніша річ, адже вона набагато сильніша навіть нашого егоїзму: людина здатна щиро любити, коли адресат почуттів у відкриту зневажає його. Люк де Вовенарг

Почуття ніколи не радяться з мізками, але потім розплачуватися за все саме вони. Олександр Кумор

Стосунки можуть будується або на досвіді, або ж на абсолютній довірі один до одного.

Час робить дружбу набагато міцніше, але от почуття навпаки... Лабрюйер

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про почуття:

Любов - це суміш наступних почуттів:

  • пристрасть;
  • насолоду;
  • окрилення і багато іншого.

Бажаючи виразити свій стан душі, багато юзери ставлять собі на сторіночку в соціальній мережі цитати про відносини або про любов між хлопцем і дівчиною у вигляді статусів, або ж просто записах на стіні. Іноді бувають сумні випадки, це коли почуття і навпаки коли взаємні й щирі, а буває навіть дивні і незрозумілі почуття.

Найчастіше, расказивая всім про те, що тобі хтось Нарвою і шалено щасливий від цього, ти даруєш частинку щастя навіть тим людям, хто читає твої слова. Також неймовірною популярністю користуються цитати про відносини і почуття закоханості, у вигляді рядків з різних пісень.

Бувають ситуації, коли красиві висловлювання на цю тематику, це свого роду знак для самотніх людей. І розміщувати такі цитати на своїй сторінці користувач хоче, щоб інші відвідувачі знали, що він "в активному пошуку".

Найкрасивішими і популярними афоризмами про любов, користуються крилаті вирази цитати наступних діячів минулого:

  • Фрідріх Ніцше
  • Омар Хайям
  • Вільям Шекспірі багато інших

У наш час змінюється все і вся, але бажання мати другу половинку залишиться назавжди, і у наших дітей та онуків!