Цитати про кохання і розставання

Сумні цитати та слова про любов і розставання - одвічна тема всіх людей. Коли нам важко або гірко ми починаємо писати гарні вірші чи афоризми на цю тематику, віддаючи аркушу паперу практично всі до однієї емоції.

Розставання не любить ніхто, але у кожного в житті відбувалися моменти самотності, замкнутості і нудьгу по будинку, по рідним і близьким, по коханій людині. Багато чи мало крилатих висловів і цитат зберігає наш розважальний сайт, в якому знайти можна майже все. Головними і красивими цитатами про розставання і щире почуття любові, Ви зможете потішити саму заблуканих душу, дізнатися, що Ви не одні в цьому світі. Можливо, ще раз сказати людині, що Ви без нього не можете.

Сторінка 1 з 5

Так хочеться, після розставання, відкрити своє вікно і закричати так сильно, щоб весь світ почув: "Я і без тебе цілком щаслива, ти чуєш?!..."

Люди іноді хочуть розлучитися зі своєю половинкою, щоб потім сумувати, тужити, з нетерпінням чекати і щиро радіти поверненню коханої людини. Автор - Януш Вишневський

Без тебе, коханий, все моє життя - це кімната очікування. Автор - Ф. Бегбедер  

Ваші дуже сумні обличчя, і свій біль Ви носите з собою всюди. Ваше просто ГЕНІАЛЬНЕ відкриття - що справжнє кохання перебуває ніяк не в голові, а в серці. Ось там повинно боліти...  

Так, час дійсно лікує, але коли вилікує, адже воно теж піде...  

Ти був до такої міри холодний, що я почала боятися застудитися...

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про кохання: