Цитати про любов до хлопця

Які красиві і іскрінніе цитати та вислови про любов до хлопця знаєте ви? Дівчата постійно зациклюються на цьому нещадному почутті. Іноді воно може бути взаємним, іноді - ні. Але кожна з дівчат хоча б раз у житті вистраждала нещасливе почуття.

Вона хоча б раз у житті присвятила кілька цитат своєму обранцю. Тим більше, в юному віці, незалежно від талантів і можливостей, всі ми намагаємося черкнути хоча б пару рядків про це прекрасному почутті. У багатьох це виходить, тому що ми відчуваємо колосальні емоції за все наше життя саме в юності. Цитатами про любов можна не тільки підказати йому, що у Вас на серце, але і спробувати сподобатися йому за допомогою красивих слів.

Сторінка 1 з 5

Не потрібно йти позаду - я можу не повести тебе. Не потрібно йти попереду - я можу не піти за тобою. Треба йти поруч зі мною, і ми завжди будемо разом.    

Я пішла гуляти по дахах будинків і думати тільки про своє улюблене...  

Коли людина сильно закоханий, його неможливо переконати в тому, що його, можливо, не любить той, у кого так сильно закоханий він.

Я буду, з нетерпінням, чекати тебе під теплим літнім дощем, названим мною твоїм ім'ям. Я ж хочу доторкнутися до твоїх губ і розчинитися в мільйоні нескінченних хвилин.

Буває так, що перше кохання залишається самою останньою.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про кохання: