Кращі цитати про життя і щастя

Як часто багато людей вживають в своєму повсякденному житті цитати та вислови про життя і щастя? Виявляється, практично, кожен день. Просто, багато не надають значення, звідки раптом взялися ті чи інші цитати.

У підлітковому віці багато хто починає вести свої щоденники (в даний час це можна зробити прямо в мережі Інтернету, щоб поділитися своїми думками та міркуваннями з великою кількістю людей).

У таких щоденниках можна зустріти багато цікавих роздумів. І, якось само собою виходить, що починають в цих щоденниках прослизати ті думки, до яких вже раніше прийшли великі мислителі минулих століть і знамениті люди.

Сторінка 1 з 5

Життя по-справжньому ставати щасливою, коли ти будуєш її тільки сам. Автор - Софі Марсо

Я бачу свою мету - і ніколи не помічаю ніяких перешкод!

Якщо ти йдеш в атаку на небеса, то бери цілься на самого бога.

Не встиг пристосуватися до прекрасного життя, як стає ще краще ніж раніше.

Буває два способи усвідомлення свого буття: або - просто вірити, що в нашому житті немає ні найменшого місця диву, або ж вважати дивом і щастям абсолютно все, що вже є. Автор - Альберт Ейнштейн

Той хто сильно хоче співати, обов'язково знайде і хорошу пісню. - Автор - Приказка

Ми знаходимося на цій планеті не для того, щоб просто прожити якийсь проміжок часу. Ми народжені на цей світ, щоб зробити його ще краще. Автор - Вудроу Вілсон

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про життя:

Особливо кращі цитати на цю тему, що називається, до місця, якщо мова йде про дискусіях та обговореннях на життєві теми в розмовах між друзями та знайомими. І кожен у цих дискусіях намагається представити прикольні, смішні, красиві, нові і кращі цитати.

Хоча важко не погодитися з тим, що такі поняття, як "життя" і "щастя" не мають часових рамок і террітороіальних обмежень. Також досить часто в цитатах про щастя застосовують при проголошенні тостів на різних урочистих заходах.