Красиві цитати про любов і відносини

Красиві цитати та афоризми про любов і відносини, безумовно, прикрасять будь яке привітання, яке стосується Вашої ненаглядної людини. Як хочеться подарувати йому тепло своїх почуттів, а слів, просто, іноді не вистачає.

Приходить на допомогу в даному випадку, те, що такі почуття переживали і знамениті письменники, і поети, і філософи. Ось у кого ніколи не було браку потрібних слів, щоб ввиразить свої почуття і емоції за допомогою кращих цитат!

Цитати про любов також бувають прикольними і смішними. Але с таким видом цитат про відносини потрібно бути трохи обережними. У кожної людини своє почуття гумору. Іноді краще не намагатися жартувати над щирими та глибокими почуттями.

Сторінка 1 з 5

Вірність в абсолютно будь-яких відносинах - це питання людської фізіології. І ми не в силах якось на неї вплинути. Молоді завжди бажають бути вірними - але не бувають такими... А літні люди дуже хотіли б все поміняти, але куди їм вже.

Якщо дивитися на будь-які відносини з точки зору, такої точної науки як геометрія, то можна зробити висновок: любовний трикутник буває лише тоді, коли один його кут - "тупий".

Найбільше шкодить відносинам, присутність почуття гумору у дівчини і повна його відсутність у її хлопця.

Варто було тільки закохатися хлопцю в дівчину, і цей світ став таким, яким він є насправді.

Відчувати почуття любові - перебувати в сказі при абсолютно здоровому розсуду.

Чоловік любить своїх дітей і дружину, тільки за умови, що він взагалі вміє по-справжньому це робити. Саме цьому він вчиться у своєї жінки.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще цитати і вислови про відчуття любові:

Багато людей мають дуже ранимою чуттєвої сферою. І будь-яке слово, неправильно сказане і потім витлумачене, здатне викликати цілу бурю негативних наслідків. Недарма кажуть, що слово (читай цитата :)) не горобець, вилетить, не піймаєш.

А сила слова про відносини може бути сопостовамі з ударом або пострілом. Тому, в даному випадку, краще не використовувати двояких значень і смислів. Правда, можна вибрати самі нові і кращі цитати про відносини. У них не буде міститися зайвих приводів для з'ясування, що ж малося на увазі під тим чи іншим висловлюванням і афоризмом.