Найсмішніші і свіжі анекдоти про поручика Ржевського

Найкращі анекдоти про поручика Ржевського давно стали одними із самих прикольних і смішних. Мало того, що ці анекдоти досить короткі, вони, як правило, присмачені, якщо так можна висловитися, злегка нецензурними висловами і словами. Так-так, поручик Ржевський такий, що говорити може в основному за допомогою виразних слів.

Правда, не всі розповіді за участю цієї діючої особи можуть містити в собі нелітературні вирази. Дуже багато смішні анекдоти про Ржевського засновані на грі слів багатої російської мови. Чого варта тільки, що стала вже класичною, наступна історія:

«До Ржевського звертаються: розкажіть нам каламбур, звертаються світські дами до цього кавалеру. Будь ласка, відповідає той, я досить калом бур, а обличчям білий ».

Сторінка 1 з 5

Лежить він, значить, в ліжку з Hаташою.
- Ви, як батарея, - робить він комплімент.
- Що, напевно, така ж тепла?
- Ні, така ж ребриста ...

- Що ви на моїй спині робите, поручик?
- Шукаю ваші груди.
- Ви що не знаєте, що вони знаходяться попереду ...
- А я вже там все обіскал, мадам.

- Кажуть люди, Поручик, колись ще в молодості ви були одним з членів суду, це правда?
- Так, хороші були тоді часи ... То членом туди, то членом сюди ..

- У нашого героя запитують, у вас діти?
- Є ... напевно 7 або 8.
- О! Так ви, виявляється, дуже любите дітей?
- Hі, але от сам процес ...

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Крім того, що є «бородаті» нецензурні і вульгарні анекдоти про поручика, досить часто зустрічаються і свіжі, нові історії, де головним героєм виступає цей один із самих знаменитих літературних персонажів.

І тепер уже не кожен може пригадати, в якому саме класичному творі в перший раз зустрічається цей герой і, що стало першопричиною популярності розповіді про славного героя.