Самі прикольні анекдоти в картинках

Не так давно в наше життя ввійшов новий різновид смішних історій, так звані смішні анекдоти в картинках. Дані комікси мають глибокий зміст, який, як правило, викликає посмішку в глядача.

Варто відзначити, що смішні картинки в більшості випадків мають від одного до декількох слів, які і надають всьому малюнку гумористичний зміст. Варто відзначити, що саме поняття анекдоту трохи розмито, це може бути і короткий гумористичний комікс, і простий демотиватор з оригінальним і смішним коментарем.

З іншого боку, прикольні анекдоти у смішних картинках були винайдені не вчора, так, ще в радянські часи деякі журнали друкували їх. При цьому, подібні картинки висміювали тих, хто не хотів працювати, пив і так далі, будучи свого роду способом агітації.

На сьогоднішній день найкращі анекдоти в гумористичних зображеннях, це відмінний спосіб підняти настрій, адже якщо звичайний анекдот потрібно ще зуміти добре розповісти, то фотографію потрібно тільки побачити.

Благо в мережі інтернет, на запит «смішні картинки», Ви отримаєте величезну кількість посилань на сайти, де можна знайти дуже цікаві, захоплюючі і просто прикольні анекдоти. Анекдот 1
Анекдот 2
Анекдот 3
Анекдот 4
Анекдот 5
Анекдот 6
Анекдот 7

Сторінка 1 з 5

Ще: