Найсмішніші і свіжі анекдоти про блондинок

Найсмішніші анекдоти про блондинок цінувалися у всі часи, тому, що вважалося, що чудовий жарт або гострота, врятує навіть безнадійну ситуацію, в якій розписався в невмінні вирішити здоровий глузд.

Анекдот в цілому, якщо він хороший, здатний на багато що, а саме розрядити напружіненную обстановку, примусити засміятися недруга і уникнути великих неприємностей. Багато в чому саме з цією метою, народжувалися такі смішні розповіді впродовж століть. Велика кількість історій переживає свій час, перетворюючись на крилаті фрази і афоризми.

Розмовляють три блондинки про своїх дочок.
- Я сигарети у своєї знайшла - виявляється вона курить!
- Я шприц недавно знайшла у своєї - виявляється вона приймає наркотики! - Каже друга.
- А от я презерватив у своєї доньки недавно знайшла. З глузду з'їхати! Виявляється у неї є член!

Даішник каже білявці:
- Куди Ви прямуєте?
- Поняття не маю, але, кажеться, я спізнююся - всі вже їдуть в інший бік.

- З якої причини блондинка потонула в річці, випадково впавши з пірсу?
- Ну так там же табличка - "Плавати суворо заборонено!"

Одна блондинка показує інший:
- Ось бачиш це світло?
- Бачу, звичайно.
Тут перша бере і вимикає світло в кімнаті:
- Тепер світла немає? Вгадай де воно зараз?
- Де?
Тут перша відкриває двері холодильника:
- Ось же воно!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

За останні роки формувалися цілі групи анекдотів, де розкривається ця тематика - блондинки. Самим же популярним жанром смішних історій на сьогоднішній день, є анекдоти про світловолосих дівчат і даішників, де на висміювання виставляється відсутність інтелекту у таких красунь.

Смішні історії на дану тематику популярні не тільки серед «різношерстої публіки», але і серед, безпосередньо самих блондинок. Більше того, такі ржачні розповіді постійно створюють все нові і нові стереотипи серед населення. Так, наприклад, такі слова як «блондинка» і «дура» в народі означають одне і те ж - синоніми.

В основному, найсвіжіші анекдоти - це кілька героїнь, а приводом для сміху, є діалог між ними, що абсурдно вже за замовчуванням. Такі діалоги позбавлені логічного зв'язоку, а так само знань навколишнього світу. Таку «маячню» завжди забавно слухати - парадоксальність просто убивча власною недалекістю, а так само бундючним гламуром. Але, саме такому стереотипу судилося прижитися в суспільстві, що абсолютно справедливо - його розвиває і укорінює, активно шоу-бізнес. На сцену потрапляють співачки - блондинки, які за рівнем IQ не дотягуються навіть до початкової норми (ну хіба тут не всі умови для твору чадних анекдотів), а це, як Ви знаєте, не в кращу сторону. Так само багато світловолосих і в Голлівуді, і навіть там, хоч і жартують, але тим не менш, прослизає проведення паралелі між дурами і блондинками, а точніше пошук чогось спільного між першими і другими.

Дуже прикольні анекдоти про дурних світловолосих блондинок часто присвячуються гламурним красуням, які потрапляють в ДТП, і намагаються що-небудь зробити своєму автомобілю. Погодьтеся, що слухати про те, як дівчина, нічого не розуміюча в автомобілях робить спроби його виправити, дуже смішно або просто весело.

Так само, перебування білявих красунь в салоні краси або СПА-салоні, описані умілими мізками, доводить до «екстазу» будь-якого слухача.

Сторінка 1 з 5