Найсмішніші і свіжі анекдоти про тварин

Найсмішніші анекдоти про тварин дуже часто зустрічаються серед анекдотів, що розповідаються в компаніях або просто один іншому. Популярність цих смішних історій, безумовно, пов'язана з тим, що в образі тварин легко вгадуються певні риси харатер якого-небудь типажу людини. І, як правило, такої людини, яку знаєш близько чи не дуже близько.

Ось, наприклад, один з таких варіантів дуже смішних і прикольних анекдотів:

Розмова двох корів:
- зараз напевно якась епідемія ходить: корови цілими стадами з розуму почали сходити ...
- Та не кажи ... Лише б епідемія до нас, качок, не дісталася...

Кіт Матроскін сидить на лавочці і слухає радіо: "Над селом, сьогодні вранці, був збитий літак ".
- Ох і Шарик! Ох же й мисливець!

- Собака на радощах: Весілля у господаря на наступному тижні! Недоїдків, напевно, багато буде!
- Точно ... - Зітхають кури.

Летить якось комар з сильно обпаленими губами.
Його товариш запитує:
- Куди ж ти так попав?
- Та, блін, хотів поцілуватися з дружиною світляка, а то був недопалок.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Потрапляє лев випадково в глибоку яму, з якої не може вибратися самостійно. Зверху, на стеблах ліани, розгойдується вкрай задоволена мавпа і всіляко знущається наді львом. «Ось, піде, твоя шкурка на килимок, кігті на намисто, грива на парик і т.д.». Раптом, ліана різко обривається, і мавпа виявляється в цій же самій ямі, що й цар тварин, поряд з ним. «Не повіриш, милий Льова! Спустилася вибачитися! », Заявляє незворушна мавпа.

Смішні анекдоти на цю тематику можуть бути і досить нецензурними. Причому, нецензурні вирази й ситуації, що підходять, лише під такі вирази, неможливо перенести на подібні ситуації, які відбуваються з людьми. Тут є нові, свіжі варіанти про тварин.

Особливо, зрозумілі ці чадні анекдоти (без міцного слівця, краще б!) дітям. Вони дуже часто із задоволенням переповідають історії з тваринами, припустимо таку:

"Йде їжачок по лісі. Йде-йде, ой, забув подихати і задихнувся!"

Дуже смішні та прикольні анекдоти про диких і домашніх тварин будуть читатися завжди, як смішні і прикольні. І моду на такі своєрідні іносказання і, як кажуть "Езопову мову" запровадив, можна сказати і так, Володимир Висоцький, виконавши свою одну із самих зннаменитих пісень "Жираф великий - йому видніше". Весь текст цієї пісні можна розглянути в якості смішного анекдоту.

Сторінка 1 з 5