Найсмішніші і свіжі анекдоти про студентів

Кожен з нас хоч раз у житті слухав або розповідав найсмішніші анекдоти, при цьому мало хто замислюється про те, що за своєю суттю він є короткою смішною історією про життя. При цьому в даний момент популярністю користуються різноманітні розповіді, від політичних, до вульгарних.

Особливо варто виділити групу дуже прикольних анекдотів про студентів. Що говорити, велика частина населення в нашій країні була студентами, і знають про ті труднощі і тяготи, які відчуває на собі людина, учень у ВНЗ або середньо-спеціальному навчальному закладі.

Спілкуються двоє молодих хлопців учнів в одному ВУЗі.
- Ну що там, здав нормально?
- Так!
- І скільки ж?
- 4.
- Тю ... А чому ж не 5?
- Та блін, в п'ятої пляшки шийка трохи надколота була.

Бібліотека штату Верджінія. При вході на стінці кілька вішалок з написом над ними "Тільки для викладачів".
Хтось із студентів дописав: "А також можна сміливо вішати Ваші пальта і капелюхи".

Іде іспит, доцент запитує у студента-трієшника:
- Яку назву має велике вмістилище призначене для води?
- Ну, напевно, презервуар - відповідає той.
- Так, в принципі все вірно, але тільки без букви "п".
- А-а-а! Ну резерватив.

Іспит в Америці:
- Джордж, - питає викладач студента на парі, - охарактеризуйте, будь ласка, посухи у Вашому рідному штаті?

- У нас якщо річка пересохне ... косяки риби, що пливуть проти течії, піднімають за собою величезні стовпи пилу.

- Кого з великих і відомих хіміків 17 століття Ви знаєте? - Запитує препод.
- Так вони ж усі давно померли!

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Запорукою популярності чадних анекдотів на цю тематику, та й в цілому, незалежно від теми, це їх актуальність, іронічність і оригінальна розв'язка. При цьому для того, щоб до кінця зрозуміти зміст смішної історії, часом потрібно знання деяких основ у певній галузі.

Так, якщо Ви ніколи не готувались до здачі заліків, вам не зрозуміти ті почуття і хитрощі, на що готові підти студенти, щоб здати його. З іншого боку, анекдоти вимагають від оповідача хоча б найпростіших акторських здібностей. А все тому, що смішну розповідь треба розповідати з почуттям, робити паузи у відповідних місцях тощо.

І так, головними героями цих анекдотів є, природно, самі студенти в більшості випадків. Нерідко в цих коротких смішних історіях, фігурують і їх викладачі, лектори, общага і багато інших дійових осіб. В цілому, історії про студентське життя розповідають про те, як спритно виходять із різних ситуацій, про те, що безвихідних ситуацій не буває.

На нашому розважальному сайті Ви знайдете безліч прикольних і ржачних анекдотів про учнів в ВУЗах студентів. Що говорити, цікаво почитати про студентські приколи, а з іншого боку, цікаву і прикольну розповідь можна розповісти і у компанії.

Як кажуть, сміх продовжує життя, а що дарує нам сміх? Варто відзначити також, що саме анекдоти на цю тему знаходяться в десятці найбільш затребуваних, на ряду про такі теми, як сімейне життя, політика, націоналізм і так далі.

В кінці хотілося розповісти про ще одну особливість смішних і ржачних розповідей про студентів, так як дані історії відображають реальне життя, з кожним роком з'являються все нові, і зникають неспроможні короткі смішні історії. Але в будь-якому випадку, важко уявити, щоб такі анекдоти повністю зникли з нашого життя на зовсім!

Сторінка 1 з 5