Найсмішніші і свіжі анекдоти про чоловіка та дружину

Більшість людей люблять самі смішні анекдоти про чоловіка і дружину, які дарують сміх і радість. А все тому, що анекдоти являють собою смішні короткі розповіді, з дуже дотепним і непередбаченим кінцем.

При цьому тема подібної мінірозповіді може бути різною, але найбільш популярні, це дуже прикольні:

  • про чоловіка і дружину;
  • про студентів;
  • про політику;
  • про школу;
  • про лікарню і так далі.

Причому в наш час, вони бувають різні не тільки за своєю тематикою, але й аудиторією, на яку вони розраховані.

Сторінка 1 з 5

Займаються подружжя бальзаківського віку любов'ю.
І тут чоловікові захотілося спати - потягується. Дружина тут же починає обурюватися:
- Вова, ну ти блін і колода!
- Ой, давай не будемо ... Ти, ось, гімнастику коли небудь по телевізору бачила?
- Ні, не бачила, а що?
- А ти зверни увагу, які там трюки дівки виробляють з колодою.

Чоловік вирішив якось несподівано відвідати свою дружину у відрядженні. Не встиг приїхати, тут же в ліжко ... Крики, гучні зітхання, бурхливий оргазм. Тут, несподівано, з іншої сторони стіни обурений голос: - Ну будь ласка! Хоч трохи тихіше! Я за ваших криків вже тиждень ніяк не можу заснути!

Молоденька дружина дзвонить своєму хлопцеві на роботу, так, просто поговорити:
- Вибач, кохана, але у мене дуже багато роботи, я зараз зайнятий.
- Ну, дорогий, у мене є хороша і погана новина, тобі буде цікаво.
- Ну Бог з тобою, у мене часу в обріз, говори гарну новину.
- Ну-у, розумієш, милий ... загалом те, як би тобі це сказати ... подушка безпеки дійсно працює.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Наприклад, є дитячі анекдоти, є смішні історії для жінок і для чоловіків. Що говорити, у кожного віку, статі є своє особливе почуття гумору, не до кінця зрозуміле оточуючим.

Враховуючи той факт, що такі гумористичні оповідання відомі нам досить давно, самі по собі вони з плином часу можуть втратити актуальність, що говорити епохи змінюють один одну, хоча є і вічні теми, наприклад: робота, любов, теща і т.д.

З іншого боку, за останнє сторіччя культура спілкування подружжя змінилася, що і спричинило за собою зміни безлічі розповідей про чоловіків і жінок. Не варто забувати найголовніше, ці прикольні і смішні історії це відображення реального життя і її проблем, свого роду спосіб висміяти їх. Так, якщо при Сталіні анекдоти про чоловіка не були під забороною, то політичні притчі були чреваті проблемами для оповідача.

У наш час анекдоти про подружжя, про відносини між людьми в загальному, в першу чергу покликані підвищити настрій своїм слухачам. Адже не дарма кажуть, що сміх продовжує життя.

До того ж, розповідь - це історія про життя в жартівливій формі, а в кожному жарті є частка правди. Так, наприклад, чадні розповіді про подружжя нерідко присвячені такій темі як зрада, і те, як ведуть себе вони при її розкритті.

Цікаво, що анекдоти виникли в нашій країні в результаті змішування різних літературних жанрів (притча, казка). У підсумку, практично будь-яка сама смішна історія про дружину і її ненаглядного чоловіка має дві основні частини - це зав'язка, де повідомляється про подробиці ситуації, а потім слідує кульмінація - швидке і оригінальне рішення тощо.

У нашому житті так склалося, що до місця і артистично розказаний анекдот може розташувати людей, викликати інтерес до нього оповідачеві, при цьому мистецтвом розповідати анекдоти володіють не всі, зате інші дуже і дуже добре їх розповідають. У будь-якому випадку, важко уявити нам наше життя без таких ржачних історій, в тому числі і анекдотів про наших героїв - чоловіка та дружину, адже вони допомагають нам сміятися над тими ситуаціями, учасниками яких іноді буваємо і ми самі.