Найсмішніші і свіжі анекдоти про Штірліца

Найсмішніші анекдоти про Штірліца - кожна епоха народжує своїх героїв, а будь який герой, навіть у статусі «народний», дуже швидко стає «героєм» смішних анекдотів, що ні в якій мірі не применшує його гідності, навпаки, якщо герой дійсно користується повагою в народі, смішні історії про нього живуть довго і надійно «закріплюють» в пам'яті людей не тільки його ім'я, але і подвиги і всі його діяння.

На початку сімдесятих років минулого сторіччя на екрани вийшов художній фільм «17 миттєвостей весни» і буквально протягом місяця після його демонстрації були народжені і почали стрімко розходитися з вуст в Статут першого, прикольні і короткі анекдоти.

Йде Штірліц по вулиці, бачить як маляр зафарбовує нецензурні слова на паркані. «Модератор» - подумав він.

Штірліц топив буржуйку. І лише через кілька годин йому таки вдалося її нарешті втопити.

Штірліц бив напевно. А Наверяк, в свою чергу, відбивався як тільки міг, а Міг був хлопцем досить таки міцним ...

Штірліц ввечері сидів у забігайлівці і виделкою розмішував цукор в чаї. Він прекрасно знав, що це по суті провал, але ні дивлячись ні на що, йому все-таки дуже хотілося, хоч на невеликий відрізок часу, відчути себе справжньою російською людиною.

Штірліц погладив чорну кішку, через кілька хвилин ця кішка здохла. "Дивно" - подумав він, поплювавши на расскаленну праску.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Хто був їх автором ніхто ніколи не дізнається перш за все тому, що сама по собі смішна історія в радянські часи була предметом суворої цензури, а розповідати смішні історії, тим більше якщо в них зачіпалися і висміювалися ідеї та їх лідери, було справою дуже навіть ризикованою.

Однак, серед небагатьох сюжетів, які потрапили під гострі язики анекдототворців, дуже прикольні розповіді про Штірліца були відносно лояльні до існуючого ладу, тому розповідалися скрізь, не зважаючи на кількість сторонніх, і часто «нагостренних» вух.

Подорожуючи з міста в місто, з будинку в будинок найсвіжіші анекдоти поступово змінюються, обростають доповненнями, новими смисловими відтінками і навіть діючими особами або, як прийнято говорити - «бородою».

Нові анекдоти про цього героя і Мюллера не можна назвати «бородатими», хоч їх вік давно ступив за «пенсійний», вони належать до тих, небагатьох серій, які не тільки є «довгожителями», але і прекрасно вписуються в будь-яку історичну епоху, і якщо самі прикольні анекдоти про горе-коханців, про тещ і, практично забутого Чапаєва в своїй більшості мало відрізняються від своїх прабатьків, то самі смішні історії про Мюллера і Штірліца ні на крок не «відстають» від часу.

І на сайтах інтернету, і в журналах, і в газетах можна прочитати зовсім нові, «свіжі» анекдоти про нашого героя, що пройшли разом з нами всю історію «постперебудовних» часів.

Сторінка 1 з 5