Найсмішніші і свіжі анекдоти про казахів

Народи відрізняються між собою, і це неможливо не помітити, наприклад, самі смішні анекдоти про казахів як би показують особливості цього народу, і допомагають подивитися на можливі відмінності в менталітеті, ставленні до життя з позитивної сторони. Адже, насправді, вони точно такі ж люди, як і всі інші, і важливо це розуміти, а також враховувати це при виборі анекдотів які розповідаються у присутності самих же казахів.

Адже самолюбство гордих синів степу краще не ображати, інакше можна отримати непередбачувані результати ...

Розмовляють китаєць і житель Астани.
- А скільки у вашій країні людей-то?
- Казахів, напевно, мільйонів близько восьми, а якщо всі по всій країні то - шістнадцять.
Китаєць:
- Ні фіга собі, це ви тут, що, всіх в обличчя знаєте!

- А от чому у всіх казахів такі ноги криві?
- Так вже, напевно, років триста як на шиї у російських сидимо ...
- Добре, а чому тоді очі такі вузькі?
- Ну соромно трохи ...

Ісмет присилає лист з фронту другої світової війни додому, до себе в Аул:
- Дорогі мої Азат і Апашка. Зі мною все нормально, війна йде собі як будь-яка війна, кожен день ми відступаємо кілометрів, напевно, по триста, дай Боже восени вже й дома буду.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

А ось нешкідливі, але все ж прикольні анекдоти та інші розповіді про казахів, як наприклад:
Два казахи їдуть по Пітеру в таксі, і один каже іншому:
Мина таксістин пика си страшний екен!, А таксист перепитує, чому ж не сподобалося його обличчя, на що вони дивуються і приписують таксисту мало не екстрасенсорні здібності
, смішні і цілком припустимі до розповідання в компанії в якій є представники цього народу .

Взагалі, дуже смішні анекдоти і історії про казахів, як і будь-які інші смішні історії, по суті, повинні викликати не образи, а здоровий сміх і радість як оповідача, так і слухачів.

Ось, наприклад, анекдот про те, як китаєць з країни з мільярдним населенням запитує, скільки ж людей живе в цій країні, і почувши у відповідь цифру 14 мільйонів, здивовано відповідає: та ви, мабудь, один одного в обличчя знаєте! не може не розсмішити, і це буде добрий, привітний сміх.

А ось чадні анекдоти, так би мовити, казахського походження, будуть малозрозумілі і не смішні людині, яка не знає їхню мову, так як в них особлива мова і сенс. І треба сказати, коли, наприклад, росіянин присутній при розмові між казахами, чує їх анекдоти і сміх, йому запросто може стати не по собі, навіть якщо насправді ніхто і нічого проти нього не має ...

Зрозуміло, що кожному з нас важливо бути залученим в розмову, яка відбувається при ньому, важливо хоча б розуміти, що і до чого. А якщо причина сміху невідома, здається, що сміються саме над ним. І радує тільки те, що в абсолютній більшості випадків це зовсім не так.

Взагалі казахи близький нам народ, і тому його необхідно поважати, так нехай же анекдоти про гордий народ казахський будуть тільки добрими і світлими, позбавленими будь-якого принизливого підтексту. Адже нормальні взаємини між представниками різних народів можливі лише у разі, якщо вони будуються на взаємній повазі і, що найголовніше, щирому і чистому прагненні до розуміння і згоди.

Сторінка 1 з 5