Найсмішніші і свіжі анекдоти про роботу

Мабуть, будь-якій людині цікаві самі смішні анекдоти про роботу. Як не крути, саме там, на роботі ми проводимо майже весь свій вільний час, залишаючи собі трохи хіба що на сон, ну і на обід. Тому сміятися над дуже прикольними і свіжими анекдотами, які виникають в нашому житті і без того часто, хочеться кожному.

Сюжети подібних історій можуть бути самими різними, втім, як і діючі персонажі. Зовсім недавно винятковою популярністю користувалися чадні анекдоти, де діяли в основному начальник і підлеглий. Серед них такі знайомі замальовки про важкі будні представників типових російських професій - електриків, сантехніків, механіків та інших. І природно історії про непрості стосунки шефа і секретарки.

- У вас є хоч якісь рекомендації з попередньої роботи?
- Звичайно, мені начальник порекомендував починати шукати нову роботу.

- Я нещодавно збільшив питому масу нашого шефа на середню вагу гідності будь-якого чоловіка.
- Не зрозумів?
- Я просто на начальника х * й поклав.

- Уявляєш, я вчора в кабінеті свого начальника набрався такої сміливості, що, взяв і вдарив своїм кулаком по його столу!
- Ну і як його реакція?
- Та ніяк, слава Богу, що він у відпустці.

- Чому Ви курите? Швидко викиньте з рота цигарку!
- Так це ж звичайний олівець а не цигарка.
- Ні, на роботі курити не можна! І олівці в тому числі!

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Якщо ці смішні анекдоти про важку і нестерпну роботу нам давно вже полюбилися, але по актуальності м'яко кажучи вони вже програють, то тепер вводяться історії, в яких фігурують також представники однієї ланки.

Популярністю користуються анекдоти про менеджерів, вже знайомих нам програмістів та іншого офісу. Природно, у житті цих персонажів не останнє місце займають халепи з новою технікою, та й зі звичайними клієнтами, які іноді все-таки звертаються до них за послугами.

Нові і свіжі анекдоти на цю тематику вже не в тій мірі використовують сільську тематику, як це було кілька десятиліть тому. Тим, хто ще пам'ятає нелегкі будні трактористів, комбайнерів та інших заміських професій, вони ще цікаві.

Однак, після розвалу колгоспів нових історій там чекати не доводиться, тому в центр подій потрапляють все більше фермери, а інтерес таки перейшов на офіси, магазини і відпочинок великого начальства.

Можна відзначити, що часто в самих прикольних анекдотах про "дуже важку" роботу іноді зачіпають не тільки російських трудяг, для порівняння туди цілком можуть потрапляти представники інших національностей зі своїм колоритом і підходом до трудового процесу. І досить часто їм є чим розсмішити вітчизняного читача.

Такі анекдоти в своєму комплексі дають хорошу розрядку людині, провівшому в працях практично все свідоме життя. У нього з'являється можливість розслабитися, посміятися і, може бути, поглянути свіжим поглядом на різні життєві негаразди, які йому можуть зустрітися в його ж рідному офісі.

Саме тому всіх нас цікавлять смішні і нові анекдоти про начальників, підлеглих, загалом "про роботу". На щастя, їх поява ніколи не змушує себе особливо довго чекати.

Сторінка 1 з 5