Найсмішніші і свіжі анекдоти без цензури

Дуже часто ми, як правило, в бульварній пресі знаходимо і деякі з нас навіть читають самі смішні анекдоти, на які цензура не встигла накласти свою "лапу". Але, такі дуже прикольні анекдоти без цензури (багато хто з них точно) беруться з життя.

Візьмемо простий приклад. Україна. Період правління Віктора Ющенка. Дзвінок в СБУ (Хто не знає, СБУ - українська спецслужба - Служба безпеки України). "Алло, Ви знаєте, що на книжковому ринку на Петрівці продають порнопродукцію". У відповідь: "Ну і що?" Звонящий: "Так, так саме жорстке порно!". У відповідь знову: "Ну і що". Звонящий знову: "Так на цих порнофільмах показують спокушання неповнолітніх". У відповідь вже роздратовано: "Ну і що!?!" Звонящий: "Так озвучення фільму не українською мовою". У відповідь: "Що!?!. Зараз виїжджаємо!".

Нижче представлені інші нецензурні і дуже смішні анекдоти:

Покупець в аптеці:
- Мені терміново потрібен один ган * он!
Касир:
- Вітя, тут тебе питають!

Фрадков говорить президенту Росії:
- Ми вже відстаємо від розвинених країн, з нанотехнологій, практично на тридцять років.
- Ну це нічого страшного. Наздоженемо ж!
- Так, але цим технологіям всього то двадцять років.

Розмова в одному з крутих клубів:
- Пішли зі мною, я тебе хочу з деким тра * нуть.

Петька цікавиться у старшого Василя Івановича:
- Поясніть мені будь ласка, що таке нюанси?
- Ну для того, щоб добре зрозуміти, потрібно, для початку, зняти свої штани і стати раком.
Петька не довго думав, зняв штани, прийняв позу ... І тут Василь Іванович починає в дупу його еб * ть. Займаючись справою він говорить:
- А тепер, Петька, добре подумай: у мене х * й в жопе і у тя х * й в жопе але є невеликі нюанси.

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще анекдоти:

Такі от іноді виникають прикольні моменти. Тепер інша ситуація з розряду анекдоти в котрих таке поняття як "цензура" відсутня.

Буває, приходиш на роботу, а там, таке враження, що приходиш не на роботу, а в якійсь дурдом. Секретарки вже "дістала" своєю тупістю. Одного разу секретарха заходить в кабінет шефа з папером в руках і каже: "Семен Семенович, дивіться, нам якийсь" XYECOC "(сказала по російськи) факс передав. Шеф, уважно переглянувши документ, відповів:" Тобі Аллочка, треба курси англійської мови пройти. Це фірма "Ксікок" рахунок за обладнання прислала ".

Ще один "робочий" момент з категорії самих ржачних анекдотів і чадних історій без цензури.

Як відомо, менеджер з продажу та системний адміністратор - поняття несумісні. Одного разу у менеджера перестав включатися його комп'ютер. Той викликав системного адміністратора, сисадмін, зрозуміло прийшов, комп'ютер включився. Далі менеджер розповів про свої враження від того, як працював сисадмін.

Ось розповідь менеджера (ну прямо анекдот). У мене поламався комп'ютер. Викликаю сисадміна. Той прийшов, звів руки до неба, пробурмотів щось на незрозумілій мені мові, покрутив навколо своєї осі мій стілець, штовхнув ногою мій комп'ютер, в результаті комп'ютер включився. Сисадмін знову підняв руки до неба, сказав щось на незрозумілій мені мові, повернувся і пішов.

Тепер давайте розглянемо враження сисадміна від виконаної ним роботи. Ось розповідь сисадміна. Приходжу до менеджера. У того не включався комп'ютер. Дивлюся - цей "кадр", працюючи, постійно крутився на своєму стільці і докрутився до того, що шнур живлення комп'ютера намотався на вісь стільця. Нецензурно висловлюючись, обертаю стілець, щоб розмотати шнур, потім штовхаю комп'ютер подалі від "працьовитого" менеджера, щоб той не дотягнувся до шнура, потім вмикаю комп'ютер (той, природно, включився) і йду.

Сторінка 1 з 5