Найсмішніші і свіжі анекдоти про чукчу

Мало хто замислюється про те, звідки прийшли до нас анекдоти. А між тим ці короткі історії з гумором, є свого роду витвором народу, який вийшов в результаті змішання різних традицій, тут і притча, і казка і багато, багато іншого.

На даний момент свіжий анекдот являє собою коротку смішну історію з непередбаченою кінцівкою. При цьому існують різні історії, і про жінок і про чоловіків, і навіть самі смішні анекдоти про чукчу.

Що стосується свіжих розповідей, то особливою популярністю вони стали користуватися в радянський час, коли чукчі - народи Далекої Півночі, зіткнулися з досить розвиненими технологіями.У нашого героя - чукчі цікавляться: "Ви часто приймаєте душ?
- Однак, приблизно раз на шість місяців.
- Це ж дуже рідко? Ви, напевно, себе почуваєте сильно брудним?
- Однак, перші пару місяців да, відчуваю, але потім бруд сам починає відпадати.

Чому чукчі ніколи не їдять цукерки? - Однак, від фольги сильна печія.

Чукча в метро запитує у пасажирів:
- Однак, вулиця Перемоги в цю сторону?
- Hі, звичайно.
- Спасибі, однак!
І обернувся в інший бік і взявся за протилежний поручень.

Шановні, пасажири-чукчі, швидкісні електросані "Москва-додому", через півгодини виїжджають з другої рейки!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Ось і вийшло, що самі прикольні і смішні історії про чукчу, найбільш яскраво і гумористично розповідають про пригоди жителів крайньої півночі в більш теплих регіонах. Що говорити, люди, що вперше побачили телефон, не до кінця могли відразу зрозуміти принцип його дії, знайомий багатьом з самого дитинства. У деяких випадках брали гору традиції даних народів і уклад їхнього життя.

Досить часто кращі анекдоти про нашого героя - чукчу, розповідали діти, яким просто подобалися короткі і смішні історії про дорослих людей, безпорадних як і вони. Сьогодні, такі історії вже більшою мірою розповідають ті, хто виріс на них.

А все тому що анекдоти приходять і йдуть, і їх популярність безпосередньо залежить від актуальності. Враховуючи, що сучасна молодь живучи навіть на крайній півночі знайома з останніми новинками техніки (мобільними телефонами, інтернетом і багатьом іншим), розповіді про їх безпорадність вже викликають сумнів.

Ось і виходить, що смішні анекдоти про людину з Півночі - чукчу поступово втрачають свою популярність і слухачів. Але в будь-якому випадку, вони залишаться в нашій пам'яті, адже багато хто з них це дуже дотепні і нешкідливі історії, потрапити в які міг кожен, в тому числі і цивілізована людина.

Сторінка 1 з 5