Найсмішніші та свіжі армійські анекдоти

Відкриваючи журнал, газету або будь-яке інформаційне видання, ми обов'язково зустрінемо анекдот на будь-яку тему, будь то економіка, політика, кіно чи інші жанри. Особливе місце тут займають, звичайно ж найсмішніші армійські анекдоти. Кожен з нас в житті, хоч раз, але читав їх. Це досить короткі і смішні моменти з життя солдатів.

Якби не було таких анекдотів, нам дійсно було б нудно, тому що практично будь-який чоловік випробував бойові будні армійського життя на своїй шкурі і прочитавши росповідь, він ніби повертається назад, в молодість повну пригод і веселих історій з друзями солдатами.

Сторінка 1 з 5

Викладач говорить курсантам:
- Товариші, буває три методи вирішення абсолютно будь-яких завдань: правильний, неправильний і армійський.

Йдуть навчальні заняття за статутом.
- Рядовий Лупашко! Уявіть, що Ви несете варту на своєму посту і бачите, що до вас повзе хтось. Ваші дії?
- Напевно, відведу комбата додому.

Армійський офіцер звертається до солдатів:
- Музиканти в строю є?
- Так точно!
- На сьомий поверх піаніно підняти!

- Рядовий, якщо ви вже до такої міри дурень, і ніяк нічого не можете запам'ятати, то заведіть собі блокнотик, як у мене.

Офіцер вишикував всіх солдат і запитує:
- Хто сьогодні поїде на картоплю?
Кілька людей вийшли зы строю.
- Зрозуміло, а всі інші підуть туди пішки.

- Рядовий, для чого стрілки закривають одне око, коли ціляться?
- Тому що, якщо обидва ока закрити, то ціль не буде видна.

Сторінка 1 з 5

Ще:

загрузка...

Зараз таких анекдотів досить багато надходить в пресу. Є і старі, і досить свіжі, які передають нам образ сучасного солдата. Звичайно великий внесок у розвиток армійських жартів, також вносить осінній та весняний призов, які передають нам нові забавні, а деколи навіть і сумні моменти існування воїна.

Звернути увагу на самі прикольні анекдоти про армію може будь-яка дівчина чи жінка, бо вона чекала свого бійця і жила в думках і мріях про свого улюбленого, і звичайно ж вона теж представляє, які прикольні казуси відбувалися за термін служби.

Таким чином хочеться сказати, що найкращі анекдоти про наш захист - армію, несуть не тільки сміх і радість людям, але змушує й замислитися.