Найсмішніші і свіжі анекдоти про чоловіків

Всі жінки стверджують, що анекдоти придумують тільки чоловіки, тому що їм більше зайнятися нічим, як розповідати байки, та й взагалі вони розмовляють більше, ніж жінки. Але хотілося б не погодитися з цим твердженням. Чому? Та тому що існують смішні анекдоти про чоловіків, і далеко не упереджені.

Погодьтеся, адже вони не стануть вигадувати казна що про себе. Звідси можна зробити висновок, що самі прикольні історії про мужиків придумують жінки, а значить, і вони беруть активну участь у їх створенні.

- Ось у мене дружина вже на сімнадцятому тижні.
- А моя дружина - ще тільки на десятому тижні. А ти кого більше хотів сина чи доньку?
- Сина однозначно.
- А чому саме сина?
- Ну Вертоліт радіокерований - іграшку хочу.

Розмовляють двоє чоловіків:
- Я тут недавно вніс невеликі зміни в своє інтимне життя ...
- Невже? Позу, напевно, якусь придумав?
- Ні, руку поміняв!

Прийшли мужики в баню, всі роздяглися, а в одного пах ретельно поголений.
- Ага! Ман * авошки?
- Ні ... просто м * нєт з жуйкою.

- Бондаренко, ти - круглий ідіот!
- ... Але, старшина ...
- Це наказ!

Хлопець, одного разу, запросив до себе в номер абсолютно випадкову знайому. Ну природно роздяглися:
- Так ти ж взагалі ще малолітка, у тебе ж ще й вовни ніякої немає.
- Та ти що! А ти напевно, своїм гачком светр в'язати будеш?

Сторінка 1 з 5
загрузка...

Ще:

Насправді, тут немає про що сперечатися, адже не даремно говорять, що анекдоти - це смішні історії, взяті з життя. Це можуть бути самі свіжі і смішні розповіді про сильну стать, або ще про щось або про когось, так що авторами нових історій є ми з вами.

Найчастіше (і це найбільше зачіпає чоловіків), у таких анекдотах висміюють їх гідність, а також сміються над тим, що вони не можуть толком нічого зробити і так далі.

Дуже смішні розповіді про хлопців бувають довгі, короткі, їх можна читати, зайшовши в інтернеті. Але не раджу чоловікам приймати близько до серця такі розповіді, адже це просто смішні історії, які роблять наше життя веселішим.

Тим більше, що анекдотів про жінок ані трохи не менше, а про тещ і того більше. Історії про хлопців бувають довгі, короткі, їх можна читати в газетах, журналах або на нашому розважальному сайті.

Доречі, тут Ви завжди зможете знайти нові, а значить свіжі анекдоти.

Хтось із з них може сказати: «Ну як тут не горювати, адже ці історії про чоловіків взяті з життя, а значить, наш брат мужик дав привід себе висміяти? »Ну і що, насправді немає щасливішої людини, яка може від душі посміятися над собою.

Ще в якості прикладу можу запропонувати клоунів, адже вони теж дають привід посміятися над собою, і серед них багато чоловіків, але зате, скільки людей вони роблять щасливими, теж можна сказати і про анекдоти про наших російських чоловіків , які доставляють людям велику радість.

Сторінка 1 з 5
загрузка...