Найкращі і смішні анекдоти про крокодила Гену і Чебурашку

Свіжі анекдоти про Гену і Чебурашку - всі ми з ностальгією згадуємо наше дитинство, в якому не було місце нинішнім дорослим проблемам. Часто, сидячи в офісі за комп'ютером чи ще на якомусь робочому місці, згадуєш, як добре було всістися перед телевізором і подивитися улюблені мультики.

Так само, як ми любимо мультики, ми любимо і дуже смішні історії. А як можна пов'язати між собою мультики та прикольні історії? Дуже просто, їх пов'язують найсмішніші анекдоти про крокодила Гену. Всі вони досить кумедні та прикольні, а читати їх просто одне задоволення.

Сидить Гена на березі річки і спокійно, насолоджуючись, не спішно курить косячок.
Тут ні з того, ні з сього до нього підбігає вухатий і репетує: «Ялинки-палиці, менти!»
Гена швидко ховає косяк і пірнає у воду. Минає кілька хвилин Зелений вилазить з води і питає:
- «Ну що? Де вони, вже, напевно, пішли? »
А Чебурашка, докурюючи до кінця косяк, йому в говорить:
- «Ох, як же мене пре коли ти пірнаєш!»

Сидять наші герої в КПЗ.
- Гена, скажи а тут сильно б'ють?
Тут двері камери відкриває міліціонер зі злою фізіономією, туди вштовхують верблюда.
- З глузду з'їхати! Глянь, що з цим конем вони зробили ...

Зелений стриже Чебурашку.
- Слухай, а тобі вуха сильно потрібні?
- Потрібні!
- Ну тоді, на, тримай!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Найпопулярнішими анекдотами про мультяшних героїв, є смішні історії про Гену та Чебурашку. Не дивлячись на те, що цьому мультику багато років, і нові серії давно вже не випускаються, в інтернеті Ви завжди зможете знайти багато свіжих і нових оповідань.

Чому ж анекдоти про Чебурашку мають такий успіх? Ну це зовсім просте питання, Ви подивіться тільки, як він виглядає, і питання відпаде саме собою, а старенька Шапокляк чого варта.

Творці ж мультфільму можуть пишатися собою, адже вони зробили такий мультик, про який складаються безліч гумористичних історій, а значить, їх мультсеріал дійсно має успіх і увічнив себе в анекдотах про Чебурашку і Гену.

Не дивлячись на те, що мультик був досить довгий, зустрічаються і короткі але дуже смішні анекдоти про цих героїв мультика, але повірте цього вистачає, щоб від душі посміятися. Так що, якщо вас на роботі здолала ностальгія за дитинством, коли Ви безтурботно могли подивитися мультики, то заходьте в інтернет і читайте анекдоти про цих мультяшних героїв, і у вас обов'язково підніметься настрій.

Сторінка 1 з 5