Найкращі і смішні анекдоти про міліцію - нові

Найприкольніші і смішні анекдоти про міліцію, а на сьогоднішній день, точніше висловлюючись «про поліцію» завжди користувалися популярність, і серед тих хто не в ладах із законом і навіть тих, хто його дотримується.

Особливо варто виділити таку групу як анекдоти про даїшників, в якій найбільш яскраво і повно відображаються реальні відносини між водіями та охоронцями закону.

Двоє ГИБДД-шників зупинили дорогу іномарку і хотіли виписати великий штраф водієві, але той, не довго думаючи, дав їм по морді і швидко поїхав. Лежать вони біля дороги встати не можуть. Тут один говорить:
- Слухай, а ти хоч номер пам'ятаєш?
- Звичайно. "44-45".
- А літери забув?
- Не зрозумів, які можуть бути літери на чоботях!

Зустрічаються двоє чоловіків.
- Ви тут, де-небудь поруч міліціонера не помічали?
- Ні, не помічав.
- Тоді давай швидше знімай своє пальто!

- У нас тут створили, нещодавно, загін кінної міліції, уявляєш?.

- Не зрозумів, а навіщо ж їм коні?

- Ну а як?! Одна голова - це дуже добре, але дві - набагато краще.

- Хочеш я тобі анекдот смішний розповім?
- Ти з глузду з'їхав? Я - міліціонер.
- Ну ти не переживай, я буду розповідати повільно і повторю його два рази.

Сторінка 1 з 5

Ще:

загрузка...

Враховуючи, що більша частина слухачів та оповідачів смішних історій на цю тему, знаходиться по інший бік барикади, в них вони, як правило, показані не з кращого боку.

Що говорити, такі самі прикольні історії про міліціонерів, це ще одна можливість простої людини і в цілому народу розкритикувати роботи органів влади. Не варто забувати і про те, що ці короткі історії це відображення нашого реального життя трохи з перебільшеного і смішного боку.

Як сказав один з філософів: Я поспішаю посміятися над усім, інакше мені б довелося заплакати. І в даній ситуації саме найсвіжіші анекдоти про стражів порядку або на будь-які інші теми, допомагають поглянути зі сторони з посмішкою, і хоча б посміятися над смішною короткою гумористичною історією.

Що стосується смішних і нових анекдотів про даїшників або дорожню міліцію, яка стежить за дотриманням правил дорожнього руху, то це одна з найболючіших тем. Так, велика кількість дуже смішних історій про даїшників хабарників, як ні що доводить, що дані органи влади корумповані практично повністю.

У наш час, в смішних анекдотах про міліцію піднімається і безліч інших тем, які так хвилюють багатьох. Але біда в тому, що смішна історія з проблемою, незнайомій людині не буде до кінця зрозуміла, а значить, не факт, що слухач засміється.

Враховуючи, що прикольні історії, перш за все, перевіряються народною думкою, незрозумілі і далекі за темами найсвіжіші розповіді про патрульну міліцію або на будь-які інші теми просто не приживаються і йдуть в небуття. У будь-якому випадку, анекдоти на цю тему - це ще одна можливість підняти собі настрій.

Сторінка 1 з 5