Найкращі і смішні анекдоти про вірмен

Найсвіжіші і смішні анекдоти про вірмен досить поширені серед прикольних народних оповідань.

Як правило, такі нові анекдоти починаються зі слів «Якось раз поставили питання Вірменському радіо про те ...» Далі йде питання і дуже незвичайна, нетривіальна відповідь. Чому саме це радіо стало таким же популярним персонажем смішних розповідей, як поручик Ржевський, Вовочка, чукча та інші, сказати в даний час складно.Золоте весілля у досить похилого вірмена.
- Дідусю, - запитують літнього чоловіка онуки, - Ось Ви так багато довгих років прожили з нашою бабусею, як Ви зуміли зберегти вірність, ніколи не відвідували Вашу голову думки розлучитися з бабусею?
- Розлучитися? Ніколи! А ось зарізати - так ...

На всесвітній виставці кращих коньяків у Франції, тризірковий коньяк був визнаний найкращим. А ось п'ятизірковий, на жаль, не зайняв абсолютно ніяких призових місць.
- Ашотік, в чому справа? - Запитують винороба-вірмена.
- Та хто його знає?! З однієї ж бочки наливав.

Скільки ж існує великих націй на Землі? - Росіяни, неросійські та вірмени.

З розуму зійти, як у цих вірмен виходить витримувати коньяк по десятку років?
- Та блін! Ось у нас в Росії горілочка - від сили пів години витримки! ...

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Звичайно, колориту в категорії дуже смішні історії про цей народ додає їх східне походження. Як відомо, Схід: справа тонка, і тому завжди дуже хочеться в прикольній формі і смішно розповісти про тонкощі діалекту східних народів, які розмовляють російською мовою.

До речі, дуже багато ржачних анекдотів про жителів Вірменії засновані саме на грі з російськими словами на їх національній вимові. І не випадково, Вірменське радіо до того ввійшло в сприйняття людей з відмінним почуттям гумору, що живуть на території СНД, що в місті Одеса (Україна) одна з місцевих радіостанцій носить назву саме так і називається.

На даній радіостанції дуже часто звучать самі смішні анекдоти про Вірменію, причому, нові і короткі. Такі історії не можуть нікого образити або зачепити етнічні та національні моменти. Навпаки, такі дуже свіжі розповіді представляють представників цієї національності дуже гострими на язик і з чудовим почуттям гумору.

Таким чином, ржачні анекдоти про описане вище радіо, будуть читатися завжди, як смішні і свіжі.

І не варто забувати про той факт, що кавказькі народи, до яких, як відомо, належать і вірмени володіють як кажуть, "гарячою кров'ю". Вони також явлются великими цінителями представниць прекрасної статі. Тому більшість історій присвячені, як раз, розвитку відносин з жінками. При цьому варто відзначити, смішних вульгарних анекдотів на ці теми тут дуже мало.

Сторінка 1 з 5