Найсмішніші анекдоти про лікарів

Найсмішніші анекдоти про лікарів і пацієнтів є одними з найпопулярніших жанрів. І це зовсім не випадково. Людина, найчастіше, не хоче серйозно замислюватися про своє здоров'я і намагається займатися різним самолікуванням, підбадьорюючи себе такими анекдотами, де лікарі зовсім не виглядають зразками високого професіоналізму.

- Як ви змогли так обпалити собі вуха?
- Просто, коли я гладив свою сорочку, задзвонив мобільний телефон, і я чисто випадково до вуха притиснув не телефон а праску.
- Зрозуміло, а друге вухо?
- А я ще раз подзвонив, викликав лікаря!

Професор, досвідчений хірург говорить своєму молодому практиканту: «Ну я ж Вас кілька разів просив не робити, ні в якому разі, розрізи такими глибокими. Ви і так вже чотири операційних столу зіпсували »

Жінка зі своєю маленькою донькою приходить до лікаря.
Жінка:
- У Настусі весь час, чомусь, очі витрішкуваті, і ніколи не сходить широка усмішка з лиця ... Лікар:
- А ви не пробували косичку їй не так сильно заплітати ...

- Так, пульс у вас в межах норми.
- Доктор, візьміть, будь ласка, іншу руку: тому що ця - протез.

- Доктор, скажіть будь ласка, я буду ходити?
- Так ви будете, але напевно тільки під себе.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Ще однією благодатної аудиторією, де смішні та прикольні анекдоти користуються особливою популярністю, є самі лікарі, медики. У силу того, що вони щодня стикаються з болем і різними, іноді невиліковними, пацієнтами, їх психіка намагається таким чином, як кажуть, прийти в норму, щоб компенсувати суцільні негативні емоції. Недарма, серед лікарів можна найчастіше зустріти веселих циніків.

Найприкольніші анекдоти про наших медиків та лікарів і хворих стали до такої міри поширені, що в даний час вже створений цілий серіал під назвою «Інтерни». У ньому часто звучать такі окремі фрази, які потім в народі стають притчами гумористичними притчами про все тих же докторів.

Цей серіл став, за останніми оцінками, одним з найбільш рейтингових телевізійних серіалів. Що також не може не вказувати на факт популярності смішних історій про працівників медицини. Як правило, вульгарні анекдоти не позбавлені і своєрідного «чорного гумору». Але це, як мовиться, надлишки професії.

Одним з не нових анекдотів є наступний:

Якось ховають лікаря-стоматолога .. Серед натовпу несуть великий плакат, на якому зображений великий білий зуб, як символ того, чим цей доктор займався за свого життя. У натовпі, що йде за катафалком, друг лікаря-стоматолога, гінеколог, тихенько зітхає про себе. Що ж намалюють на плакаті, коли понесуть мене на кладовищі?

Причому, варто зауважити, що цей смішний анекдот дуже люблять самі лікарі.

Сторінка 1 з 5