Найкращі анекдоти

Що таке найкращі анекдоти? Як не крути, але кожен з нас має на увазі під цим поняттям щось своє ... Для когось кращі - ті, які обов'язково містять соковиті нецензурні вирази й відтінок пошловатого, для інших такі анекдоти неодмінно повинні бути новими, свіжими і викликати сміх.

Напевно, все-таки саме рівень відповідності своєму високому званню, здатність розсмішити таки і повинне бути головним критерієм визначення поняття "найкращі анекдоти" ...

Три довгих дні і три довгих ночі Іван-Царевич прекрасну царівну Несміяну смішив ... А потім раптом образився, одягнувся і швидко пішов.

Досконало володію англійською, італійською, іспанською та багатьма іншими акцентами.

На зборах:
- Федір Михайлович, Ви допускаєте у себе вдома тілесні покарання або фізичну силу при вихованні сина?
- Взагалі-то я його б'ю лише в цілях самозахисту.

Географія.
- Петя, скажи, що ти чув про Панамський канал, запитує вчитель.
- Нічого, наш телевізор такий канал не ловить ".

- У вас є які-небудь рекомендації з вашої колишньої роботи?
- Так, звичайно, мені порекомендували почати шукати інше місце роботи.

Розмова двох мужиків:
- Давай вип'ємо, за нашу збірну Росії з футболу!
- Давай, не цокаючись?
- Давай, і не наливаючи ...

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

І дійсно найсмішніша історія в більшості випадків залишиться смішною навіть по закінченні часу, втім, за винятком тих випадків, коли вона має певний соціально-політичний підтекст, по-справжньому близький і зрозумілий лише сучасникам і співгромадянам.

Наприклад, нам, сьогоднішнім, навряд чи буде особливо смішні анекдоти про Сталіна та Леніна, за винятком, може бути, людей, добре знайомих з тією історичною епохою нашої країни .. .

І точно так само топові анекдоти, такі смішні з нашої точки зору, цілком можуть бути далекими і незрозумілими для наших дітей ... Що ж, це цілком природно, і нічого з цим не поробиш.

У кожного покоління свої ідеали, свої проблеми і радощі, свої уявлення про смішне. І може бути, ми навіть самі не помічаємо, як швидко змінюється наше життя, як стрімко входить в неї все нове, як з'являються вже нові, найкращі і свіжі анекдоти.

Це неминуче, так і повинно бути, але найголовніше, щоб ніколи в житті вміння сміятися і радіти життю не стало для нас чужим і далеким. Якщо цього не відбудеться, то наш народ зможе пережити будь-які труднощі, вийти переможцем з будь-яких випробувань.

Адже здорове почуття гумору та смішні анекдоти допомагають жити, нічого на світі не боятися, і це насправді більш ніж здорово. Все в наших руках, так що давайте радіти життю і сміятися почастіше.

Сторінка 1 з 5