Найсмішніші та найкращі анекдоти про Лукашенка

Останнім часом в газетах і журналах стали з'являтися самі прикольні і смішні анекдоти про Лукашенка. Ось один із курйозних випадків про білоруського президента, перша історія:


Референдум в країні Білорусь. Питання референдуму: Не проти ви того щоб Лукашенко знову був білоруським президентом?
1. Так, я не проти.
2. Ні, я не проти.

Яким всі білоруси бажають бачити свого Президента і пиво?
- Холодним і на столі.

У президента Білорусі журналісти запитують:
- Як можна підняти наше сільське господарство?
- Потрібно садити, тільки садити і ще раз садити.

Перед виборами в білоруського президента, Лукашенко всім пообіцяв скасувати цензуру в пресі. І після чергового свого переобрання він спочатку скасував цензуру а потім і саму пресу.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...
Нещодавно, як відомо, ціни в Білорусії різко збільшилися і країна опинилася на порозі чергової економічної кризи. З метою усунути проблеми і не допустити подальшого розвитку кризи, президент скликав позачергову нараду для членів свого уряду, на якому дав їм, м'яко кажучи, хорошої "прочуханки". А у них в уряді є така людина на прізвище Козлов, з яким Лукашенко хотів переговорити віч на віч після наради. Ну, ось, нарада закінчилося і президент Білорусі сказав: "На сьогодні всі вільні, а Вас Козлов я попрошу залишитися". І більше десяти чоловік залишилися в залі засідань.

А ось ще один дуже смішний і прикольний анекдот про президента Лукашенка.

Приїжджає якось до президента делегація, заходять до нього в кабінет і спостерігають таку картину. Посеред кабінету, за своїм письмовим столом сидить Лукашенко і розмовляє по телефону. Делегація чує його розмову по телефону, президент говорить у слухавку: "Хороша, хороша, це погана, це хороша, немає, це гарна". Потім кладе слухавку і говорить роздратованим голосом: "Ну що за народець пішов. Без батька навіть картоплю перебрати не можуть".

Ось теж самий смішний, з категорії анекдотів про президента Білорусі.

Країна на порозі економічної кризи. Лукашенко виступає перед громадянами Білорусі: "Увага. Білорусі на порозі чергової кризи. Скоро у нас в країні пропадуть всі м'ясні продукти" Голос з натовпу: "Значить будемо працювати по 12 годин на добу "Президент продовжує:" Потім у нас пропадуть молочні продукти ". Все той же голос з натовпу: "Значить будемо працювати по 14 годин на добу". Лукашенко продовжує: "Може дійти до того, що в країні почнуть, як у війну, хліб видавати за картками". Все той же голос з натовпу: "Значить буде працювати по 18 годин на добу". Президент розчулився: "Спасибі Вам, громадяни. Дозвольте запитати, а де Ви працюєте?" Голос з натовпу: "На цвинтарі, могили копаю".

Сторінка 1 з 5