Найсмішніші та найкращі анекдоти про Вовочку

Дуже смішні анекдоти про Вовочку - це одна з найпопулярніших, найсучасніших і в той же час самих «давніх» серій, яка вже на початку шістдесятих минулого століття налічувала десятки сотень, а то й тисячі прикольних анекдотів про цього хлопчика - Чомучка і пошляка, саме так в основному, виглядав Вовочка в ті роки.

У дитячому садочку. Машенька:

  • А я знаю що треба робити, щоб були діти!
  • Подумаєш, я знаю що треба робити, щоб їх не було!Мама:
- Синку, ми нарешті то вирішили купити собі дачу, тепер потрібно економити, от наш тато вже кинув пити а я кинула палити.
- Відмінно! А я можу, наприклад, кинути вчитися в школі ...

Вовка прийшов із занять і звертається до тата:
- Ми сьогодні в роздягальні пі * ьками мірялися, виявляється в мене найбільша в класі. Чому?
- Ну так тобі вже 25 років!

Наш герой запитує у своєї вчительки:
- Чи правда те, що всі в міліціонери дуже низькі?
- Чому ти так думаєш?
- Просто мій тато каже, що всі менти йому до дупи.

Наш учень отримав 2 бали з фізкультури. Папа цікавиться:
- За що?
- Просто мене вчитель попросив обкласти козла матами. Ну, я і обклав його як слід ...

Сім'я Вовочки купила нову квартиру, заходить уся родина в порожню кімнату ...
Мама:
- Так, тут поставимо диван, а тут, напевно, стіл ...
Синок, перебиває:
- А тут ми велику полицю зах *** им!
Батько, не довго думаючи, виписує йому підзатильник і суворо говорить:
- Зрозумів за що?
- Так, я все зрозумів ...
- Ну і що ж ти зрозумів?
- Полиця тут і на х ** не потрібна ...

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Деякі припускають, що ці анекдоти з'явилися завдяки Володимиру Іллічу Леніну, що перші анекдоти про нашого Вовочку це не що інше, як коротенькі, смішні розповіді про дитячі роки великого Вождя революції, у відносинах до якого ще на зорі становлення Великого і непорушного все ж прослизали нотки сарказму.

Можливо це і так, хоча стверджувати складно, адже в ті роки ім'я Володимир було найпоширенішим, самим «модним» особливо в містах, а міські люди завжди відрізнялися жорстким, завуальованим гумором, оскільки того вимагали обставини.

Можливо, наш Вовочка це лише тезка Володимира Ілліча, і нічого спільного з ним не має крім імені. Деякі вважають що - це образ збірний, хлопчик - вундеркінд, волею випадку і помилково природи, народився в родині далеко не ідеальній, чим власне і заслужив таку популярність.

Так само, має право на життя думка, що дуже прикольні анекдоти про нашого героя Вовочку - не що інше, як опис образу російського народу, безжурного, «непробиваємого», з необмеженим потенціалом, а його татусь і Марія Іваніна це ті «гальмуючі» сили, мається на увазі - керівні, які не дають гідно проявитися цьому потенціалу, в результаті наш герой став таким, яким наші співвітчизники дізналися його на початку минулого століття, яким знаємо його сьогодні і ми .

«Отримавши двійку з інформатики, Вовочка видалив сторінку і переформатував щоденник». - Так легко і просто найсвіжіші і короткі анекдоти про Вовочку вписуються у наше повсякденне життя, яке немислиме без комп'ютерної техніки.

Вовочка вбіг у клас і не вітаючись сів на місце. Вчителька:

  • Так, вийди і зайди знову!
  • Ничого собі, прям Windows якийсь!

Сьогодні він - притча, справжній національний герой, якому підвладне рішення будь-якої проблеми, у якого є своя, ексклюзивна відповідь на будь-яке питання і найточніше визначення будь-якої ситуації.

Нові і дуже смішні історії про Вовочку зберегли його унікальний характер, його універсальність і психологічний портрет, він миттєво «реагує» на всі зміни в суспільстві, на всі нововведнія. Він всюдисущий і неповторний, а також самі прикольні і свіжі анекдоти про нього і Марію Іванну, будь то наївно смішні, прикольні або вульгарні, точно відображають нашу дійсність, наш спосіб життя і наше до неї ставлення.

Якщо запитати будь-яку людину, просто перехожого на вулиці, чи знає він хто такий Вовочка, у відповідь можна почути один із нових і смішних анекдотів, що саме по собі стане повноцінною відповіддю.

Сторінка 1 з 5