Найсмішніші та найкращі анекдоти

Найкращі анекдоти переслідують нас все життя. Можна навіть сказати, що наше життя це багато суцільних прикольних і смішних анекдотів.

Анекдоти - це короткі смішні розповіді. Я не даремно згадав вище, що все наше життя складається з них, так як всі прикольні історії беруться з життя.

А тому, що життя наше змінюється, то й нові притчі з'являються щодня, спочатку Ви їх можете десь почути, але через деякий час ці самі прикольні анекдоти можна буде читати в книжках чи в інтернеті, тим самим вони увічнюють пам'ять про себе.

Учені нарешті з'ясували, чого хочуть всі жінки. Але, на жаль, вони передумали!

Молодий грузин цікавиться у своєї матері:
- А можна я буду сьогодні спати зі світлом?
- Звичайно!
- Свєта, заходь!

Офіцер побудував всіх солдатів і запитує:
- Хто сьогодні поїде на картоплю?
Кілька людей вийшли зі строю.
- Зрозуміло, а всі інші підуть туди пішки.

У середині будь-якого яблука є огризок.

Приїхали якось два Наріка до Канберри. Відразу ж побачили там кенгуру. І тут один говорить:
- Чуєш, Вася, прикинь яка ж тут конопля може рости якщо тут такі величезні коники.

Сьогодні вранці рано прокинувся, дивлюся: якось щось зовсім не те. І найприкріше, блін те, що це "щось не те" вже теж прокинулося.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Що стосується свіжих анекдотів, то Ви завжди їх зможете знайти у всесвітній павутині, адже вона так популярна в даний час, і кожен, хто почує нову смішниу і прикольну розповідь, поспішає викласти її в інтернеті. Але буває так, що ти виклав, на твою думку, нові і найсвіжіші, найкращі історії, а вони виявляється вже з бородою і ці анекдоти вже давно прочитані. Але через це не варто засмучуватися, адже від цього вони не стають менш смішними і веселими.

Анекдоти можна придумати абсолютно на будь-яку тему:

  • сімейну, найчастіше, коли чоловік або дружина застають своїх других половинок з коханцями;
  • про тещу і зятя;
  • навіть ім'я Володимир дуже популярно в кращих анекдотах.

Що ж таке найкращі анекдоти? Насправді кращих не буває, адже, скільки людей стільки й думок, і те, що один буде вважати кращими і смішними історіями, для іншого буде просто нісенітниця, над якою потрібно сміятися після слова «лопата».

Багато людей люблять не тільки читати, але й розповідати нові і свіжі історії. В одних це виходить добре, в інших не дуже. Навіть самі не смішні історії можна розповісти так, що слухач просто буде знемагати від сміху. А можна найкращі і смішні анекдоти споганити так, що всім стане тільки сумно.

А звідки ж беруться анекдоти? Точної відповіді я не знаю, але можу припустити, що все з нашого життя. Просто хтось одного разу розповів усім смішну історію про когось чи про щось, і всім від цього стало весело. Він вловив цю фішку і став збирати смішні та прикольні історії, що відбуваються в світі, після чого розповідав їх своїм друзям, ті в свою чергу своїм і так далі.

Сторінка 1 з 5