Найсмішніші і нові анекдоти

Кожен з нас хоч раз чув або розповідав самі прикольні анекдоти у веселій і дружній компанії. При цьому велике значення мають нові анекдоти, розказані по темі, інакше ваша розповідь буде сприйнята або зрозуміла неправильно.

Враховуючи величезну кількість тематик нових смішних історій, слід уважно підходити до вибору анекдоту, який Ви хочете розповісти в компанії. А все тому, що деякі розповіді можуть бути вульгарними, але прикольними і цікавими, їх не розповіси широкій публіці, зате в тісній дружній компанії вони пройдуть на ура.

- У вас є які-небудь рекомендації з вашої колишньої роботи?
- Так, звичайно, мені порекомендували почати шукати інше місце роботи.

Китаєць спілкується із жителем міста Астана.
- А скільки у вашому Казахстані людей-то?
- Ну якщо брати тільки Казахів, то напевно, мільйонів близько восьми, а якщо взагалі по Казахстану то - шістнадцять мільйонів буде.
Китаєць:
- З глузду з'їхати, це ви тут, що, всіх людей в обличчя знаєте!

Дідусь показує онукові фотографії, зі своєї молодості.
На одному з фото група якихось людей.
- Дідусю, а що це за людина в центрі стоїть, такий противний?
- Ти, що онучок, це ж Гітлер, нехороша людина, дуже багато людей через нього загинуло, його всі знають.
- А ти, дідусь, чому з піднятою рукою поруч з ним стоїш?
- А. .. це я всім їм кричу: "Ні, б *** ь, постійте!!!"

Дуже довго сидів у задумі Штірліц. І там жахливо пахло хлоркою.

Дружина приїжджає з курорту і починає розповідати своєму чоловікові:
- Уявляєш, там деякі шльондри на курорті відпочивали, ну такі прямо б # # ді, такі б # # ді, жах!
- Один раз було, одну таку якісь грузини в ліс на машині відвезли, на пеньок поставили раком, потім найбільший грузин з розгону їй як засадить! У мене, блін, аж руки з'їхали з пенька!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

У наш час, деякі нові і найсмішніші анекдоти можуть бути негативно сприйняті, якщо серед слухачів є людина. Яка відноситься до групи людей, або має порок, який висміює даний анекдот, Ви ризикуєте нажити ворога. Так, розповідаючи історію про блондинок, постарайтеся робити це в суспільстві чоловіків, або хоча б жінок з темним волоссям.

З іншого боку інтерес викликає питання про те, чому з'являються нові смішні анекдоти? перше, не варто забувати про те, що смішні розповіді, це свого роду погляд на наше життя, пороки і багато іншого з гумористичної боку.

Так, наприклад, анекдоти нерідко з'являються при появі нових подій і персонажів у нашому житті. Так, наприклад, коли в наше життя широко увійшли комп'ютери і ноутбуки, з'явилося безліч свіжих анекдотів на тему «юзерів і ламерів». А якийсь час назад, новими історіями і популярними були ті, що висвітлювали життя робітників і селян і багато інших елементів минулого.

Цікаво, що нові смішні притчі не тільки з'являються, але і зникають, якщо не проходять перевірку часом. Справа в тому, що анекдоти мають бути актуальними, зрозумілими і близькими для слухачів, інакше вони будуть не цікаві і не смішні.

Враховуючи той факт, що смішні розповіді - це короткі смішні історії про життя різних людей, то їх можна не тільки розповідати і слухати, а й читати. Сьогодні можна купити книжку з новими і свіжими анекдотами, або ж просто пройтися по просторах мережі інтернет, і переглянути вподобані сайти.

В кінці, хочеться додати і про те, що прикольні історії, що висміюють наші пороки, все ж дарують нам сміх і веселощі. А як говоритися, немає нічого кращого на світі, ніж пара хвилин сміху, які за словами вчених продовжують наше, не дуже довге життя.

У будь-якому випадку, анекдоти це хороший спосіб весело провести час, або заповнити хвилину мовчання, час очікування тощо.

Сторінка 1 з 5