Найсвіжіші та прикольні анекдоти

Часто, під час гумористичних концертів, в газетах, журналах ми бачимо і іноді навіть читаємо найсмішніші і прикольні анекдоти. Але ми ніколи не замислювалися над тим звідки взагалі беруться ці розповіді.

Одні, маючи гарне почуття гумору, можуть самі придумати, інші беруть з курйозних моментів в житті. Один з прикольних і смішних анекдотів мені розповіли нещодавно на роботі.

Слов'яни завжди були дуже волелюбним народом. Їх весь час забирали в рабство, але і там вони ніколи не працювали ...

Розмовляють двоє грузинів:
- Слухай, дорогий, я тут недавно новий метод баранів різати винайшов.
- Ну і як?
- Барани не заперечують.

Мій кіт постійно паскудить по всіх кутках квартири, я його за це жорстоко б'ю ... Але мені іноді починає здаватися, що він вважає, що всі ці побої, через те, що він дуже мало паскудить.

- Рядовий, якщо ви вже до такої міри дурень, і ніяк нічого не можете запам'ятати, то заведіть собі блокнотик, як у мене.

- Мама, мама! Іди сюди, я тут драбину упустив ...
- Ох, як батько про це дізнається ... Ох він тобі ж і задасть!
- Та він уже про це знає - він зараз на люстрі повис!

Хлопчик гірко плаче і каже своєму батькові:
- Я більше ніколи в житті не буду з тобою кататися на санках.
- Вези, давай, вези!

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Одного разу вождь індіанського племені зібрав в джунглях своїх "підлеглих" і почав виголошувати промову. "Ми велика нація!" Всі у відповідь: "Так!" Вождь: "Так чому у нас немає своєї ядерної ракети?" Всі: "Давайте будувати". Знайшли, загалом дерево, яке товстіше, пообрубувалі всі гілки і сучки, залишили тільки стовбур.

Знизу в стовбурі проробили отвір, заготовили порох по староіспанскім рецептами, засипали цей порох в отвір, провели шнур, закрили цей отвір пробкою. Вождь запитує: "Куди запускати будемо?" Один каже: "Давайте на Єреван". Вождь: "Чому на Єреван?" У відповідь: "А я інших місць не знаю". Коротше кажучи, написали: "На Єреван", і підпалили шнур.

Далі мені сподобалося, як в дусі прикольних і самих свіжих анекдотів, автор описував ситуацію:

"Як бомбане. Коротше кажучи, місцевий армагеддон, дим, полум'я, всі - хто на дереві, хто під деревом."

Серед цього катаклізму сидить вождь без руки і ноги, весь чорний, тільки на тлі чорногї особи білі зуби і рот з єхидною посмішкою, і каже: "А уявіть, що у них в Єревані робиться".

А ось ще один момент у з категорії кращі прикольні і смішні анекдоти, узятий з життя. Уявіть собі таку ситуацію.

Метро, година - пік, переповнений вагон метро. Раптом, серед цього натовпу лунає дикий крик жінки: "Чоловік, як Вам не соромно. Таке враження, що Ви тільки заради цього і їздите в переповнених вагонах". У відповідь роздається розсіяний голос чоловіка: "Ви мене неправильно зрозуміли. Просто мені сьогодні видали зарплату, видали її дрібними купюрами, я склав цю пачку вдвічі і поклав у кишеню штанів". На цей "монолог" жінка відповіла: "Таке враження, богатенький Ви наш, що Вам між станцією" Третьяковська "та" Китай-місто "різко підняли зарплату!".

Також прикольна ситуація в самому дусі найприкольніших і смішних анекдотів сталася з колишнім американським президентом Джоржем Бушем молодшим. Взагалі, Джорж Буш - це ще той "кадр". Таке враження, що його в Америці і поставили для того, щоб нам було з чого посміятися і нові анекдоти придумувать.

Так от, Буш розколов волоський горіх. Хтось помітив і сказав:

  • "Цей горіх - прямо як Ваш мозок".
    Буш з гордістю:
  • "Що так багато звивин?".
    Відповідь:
  • "Ні, такої ж величини".
Сторінка 1 з 5