Найсмішніші і свіжі анекдоти про школу

Найтепліші почуття викликають у всіх нас звичайно ж самі смішні анекдоти про школу. Так чи інакше, вони пов'язані з першими враженнями про світ, різних людях, але і звичайно ж зі спогадами про дружбу.

Такі анекдоти пронизані дитячою безпосередністю і нестандартними методами рішення вже "дорослих" проблем. Читаючи ці розповіді ми знову і знову повертаємося до вже відомих нам історій. Тим більше актуальною темою стає школа з приходом вересня.

Більше всіх про тупих шістнадцятирічних шкільнят розповідають блотні сімнадцятирічні випускники або першокурсники.

Сучасний урок російської літератури.
- Так, діти, тепер активно пишемо коменти до твору «Анна Кареніна» ...

- Потрібно ввести, в навчальний процес, уроки для статевого виховання учнів старших класів.
- А навіщо?
- А як їх ще в школу заманити!

Географія.
- Петя, скажи, що ти чув про Панамський канал, запитує вчитель.
- Нічого, наш телевізор такий канал не ловить ".

Школярі пишуть твір, в класі тиша. Раптом одна з учениць запитує у Марії Іванівни, піднімаючи руку:
- А як правильно пишеться слово «завагітніла»?
- Сидорова, пиши не про літо, пиши про Льва Толстого.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Здається, самі смішні та прикольні анекдоти про вогнище знань стосуються халеп Вовочки і його найпопулярнішої вчительки - Марії Іванівни. Ці два найцікавіших типи, здається, ростуть разом зі своїми слухачами, проте застаріти не зможуть ніколи, в цьому ми можемо навіть не сумніватися. Та й хто не приміряв на себе маски цих товаришів. Їм попадаються все нові і нові ситуації, а ми не перестаємо сміятися.

З приходом осені з'являються нові і свіжі анекдоти на шкільну тематику. З одного боку ними цікавляться ті, хто проводить в школу своїх дітей і прагнуть пригадати своє не настільки далеке минуле. Дивлячись іншого боку, у них є своя, постійна і вдячна аудиторія - діти. Ось їх то інтерес до цієї теми вже точно не пропаде ніколи.

Що для нас цінне в цих чудних анекдотах крім спогадів про дитинство і школу? В першу чергу незвичайний погляд дитини на ті речі, які нам дорослим здаються зрозумілими і такими злободенними. Вони-то їх відкривають кожен раз по-новому.

Чи змінюються з часом анекдоти про школу? У принципі, так, міняються. Ми можемо бачити як у вже знайомі історії вплітаються ті елементи життя, яких до цього не було.

Якщо кілька десятків років тому в основному були цікаві стосунки між учнями, ну і звичайно ж непростий союз учень-учитель, то тепер ми бачимо все більше елементів технічних наворотів, властивих навчанню .

Що ж залишилося від колишніх прикольних і кращих анекдотів? В першу чергу необхідно пам'ятати про те, що в більшості своїй шкільні анекдоти добрі. Зустрічаються серед них звичайно і страшилки, проте вони цілком вписуються в канву дитячого бачення світу і для дорослих цілком нешкідливі.

Як не крути, час від часу нам хочеться повернутися туди, подивитися на життя заново, або хоча б уявити що це можливо. Найсвіжіші шкільні анекдоти дозволяють нам це зробити, не дивлячись на наші особисті проблеми і негаразди. І головне, все це супроводжується веселим сміхом, який, як відомо, продовжує наше з вами життя.

Сторінка 1 з 5