Найсмішніші і свіжі анекдоти про школу для дітей

Найсмішніші анекдоти про школу для дітей, як правило, відображають ставлення учнів до вчителів і навчальному процесу в цілому. Але, іноді, це відношення не збігається з думкою, з цього приводу, дорослих.

Гумор і сміх. Ось два складових, які займають найважливіше місце в житті будь-якого учня. Саме через ці речі, дитина пізнає навколишній світ. Прикольні анекдоти про школу, дуже часто модулюють різні ситуації, взяті з реальності учнівського життя.

Урок географії.
- Вовочка, розкажи будь ласка, що таке Панамський канал.
- Ну не знаю, такий канал наш телевізор не показує ".

Коли дитинча Дракули не прийшло додому з уроків, його мама вирішила, що йому, швидше за все кол поставили.

Першокласниця приходить додому з занять і починає розповідати своїй мамі:
- Ми читали на уроці казку.
- Яку? - Цікавиться мама.
- Червону Шапочку.
- І чого ж тебе навчила ця чудова казка?
- Потрібно дуже добре запам'ятати як виглядає моя бабуся.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

Дитячим гумором, є плід колективного мислення. Хоча, може здатися на перший погляд, що це діяльність конкретно взятої дитини. Учні в школі повинні подолати власні страхи і ділитися сформованими проблемами з товаришами, щоб знаходити рішення проблем. Діти вчаться ставитися з гумором до проблеми, а не боятися її.

У житті учнів, батьки з вчителями є вершителями доль, які не захочуть підкреслити власну владу над дитиною. Сюжет на шкільну тематику, як правило, викликає у дитини негативні емоції, але найкращі шкільні анекдоти для дітей, викликають сміх, завдяки чому страхи перестають формувати особистість, і дитина починає усвідомлювати власну значущість і правоту.

У таких дитячих анекдотах, головним посміховиськом є вчителі, в той час як самі учні - герої маленьких «оповідок». Роль батьків в анекдотах - кмітливі, мають почуття гумору і з передовими поглядами на життя, що дозволяє їм знаходити відповіді на найскладніші питання.

Ржачними, нові дитячі анекдоти про навчання та школу, розраховані не тільки для підростаючого покоління, але й для дорослих, допомагаючи останнім розуміти власних дітей і знаходити з ними точки дотику. Адже кожен з дорослих, в дитинстві, був далеко не ідеальною дитиною.

Сторінка 1 з 5