Найсмішніші і свіжі анекдоти про Вовочку в школі

Хто з нас хоча б раз не чув самі прикольні анекдоти про Вовочку в школі? Цей персонаж - воістину культовий для багатьох поколінь, він втілює в собі всі самі цікаві й смішні риси як радянських школярів, так і наступних поколінь учнів.

Вовочка як персонаж близький кожному з нас, саме тому всіх так веселять анекдоти пов'язані з ним. Він часто потрапляє в самі звичайні ситуації, з яких йому необхідно знайти незвичайний вихід.

Сторінка 1 з 5

- Чому ти знову сьогодні запізнився, запитує Марія Іванівна?
- Просто Мама моя гроші загубила.
- Ну і що? При чому тут твоє запізнення?
- А я на них стояв.

- Сподіваюся, Вовочка, що на уроці я не побачу, як ти контрольну роботу списуєш?
- Я, до речі, теж на це сильно сподіваюся.

На зборах:
- Федір Михайлович, Ви допускаєте у себе вдома тілесні покарання або фізичну силу при вихованні сина?
- Взагалі - то я його б'ю лише в цілях самозахисту.

Марія Іванівна:
- Вовочка, признайся - хто за тебе вчора вирішив цю задачу?
- Бог його знає, я рано вчора ліг спати.

Сторінка 1 з 5

Ще анекдоти:

загрузка...

В історіях про пригоди цього досить цікавого хлопчика фігурує і інший, не менш легендарний персонаж. Найсмішніші анекдоти про цього школяра представляють нам ще одного героя - Марію Іванівну.

Природно, без постійної присутності цієї міфічної особини більшість анекдотів ми вже не могли б уявити. І якщо Вовочка - персонаж, який представляє позицію слухача, то Марія Іванівна - знайома всім зі шкільної лави вчителька. І не важливо, що образ зібраний, ми завжди уявляємо когось конкретного, з ким могла статися схожа шкільна історія.

Короткі і нові, анекдоти про Вовочку вже мають достатньо дорослий відтінок. Хоча вони не виходять за межі традиційної шкільної тематики, хлопчик дорослішає разом із нашим поколінням, тому все, що було смішно і очевидно пару десятиліть тому, сьогодні вже не викликає веселих емоцій, публіка жадає інших пригод легендарного школяра. Всі зміни в суспільстві так чи інакше відбиваються на цьому героєві, якому доводиться шукати все нові і нові рішення стандартним ситуаціям.

Свіжі анекдоти про школяра - Вовочку, з'являються досить часто. Інтернет простір весь час поповнюється новими смішними розповідями цього маленького шибайголови. За нами залишається тільки відслідковувати їх і від душі сміятися над новими його пригодами.