Найсмішніші і свіжі анекдоти про любов

Саме поняття прикольного анекдоту про любов досить сучасне, але традиція розповідати друзям і знайомим веселі і цікаві історії про кохання дісталася нам з давніх часів. При цьому з плином часу, історії ці зазнавали різних змін. І якщо раніше це були досить довгі історії, то з плином часу вони скорочувалися.

У наш час при формуванні анекдотів відбулося змішання традицій різних країн, і ось на світ з'явився сучасний новий гумор, який являє собою коротку смішну історію з оригінальною кінцівкою.

Сторінка 1 з 5

Є всього три вірних способи закадрити будь яку жінку - гроші.

- Жінка, можна у вас поцікавитися? Ви б в інтимні стосунки за пристойну суму вступили б?
- Ніколи в житті!
- Чудово! У мене з собою як раз немає грошей ...

Три довгих дні і три довгих ночі Іван-Царевич прекрасну царівну Несміяну смішив ... А потім раптом образився, одягнувся і швидко пішов.

Сьогодні вранці рано прокинувся, дивлюся: якось щось зовсім не те. І найприкріше, блін те, що це "щось не те" вже теж прокинулося.

- Ви, всі такі противні! І вам всім потрібен від нас тільки секс! А нам, милим створінням, потрібно приділяти увагу ...
- Увага! Зараз буде секс!

Сторінка 1 з 5

Ще:

загрузка...

Що стосується тематики, то одними з найбільш популярних розповідей є найкращі анекдоти про любов, відносини в родині і так далі. Причому, як правило, більш цікавими вважаються прикольні і свіжі, які крокують у ногу з часом і найбільш повно висміюють проблеми сучасників. Як не дивно анекдоти про стосунки можуть бути прикольними і відображають найбільш яскраво і повно моральні принципи молоді.

Так, наприклад:
«двоє в ліжку після сексу:

  • Ж: - Ти на мені одружишся?
  • М: - Передзвоніть. »

Саме завдяки свіжим анекдотам про відносини, почуття і любов люди висміюють пороки сучасності. Так, безладні статеві зв'язки сьогодні можна найбільш повно охарактеризувати одним з найкоротших смішних оповідань на цю тематику:

«Кого хочу, не знаю ... кого знаю, не хочу!».

З іншого боку, ці пороки подаються у гумористичному вигляді, щоб історія не виглядала злою й насмішкуватою.

В цілому, не варто забувати і про головне призначення анекдотів, це підняти настрій слухачам. Часом дуже важко стримати посмішку або сміх, почувши прикольну розповідь про любов або на іншу тему. А як говоритися, сміх продовжує життя.

У наш час, для того щоб вони були смішними, треба вміти їх правильно розповісти а для цього знадобитися і трішечки акторської майстерності та наявність почуття гумору, щоб знати які історії варто розповідати в даній ситуації, а які ні.

Цікаво, що в деяких випадках самі кращі анекдоти про прекрасну і взаємну любов мають під собою реальну історію, в якій опущені всі подробиці, і взята лише суть. А все тому, що саме такі розповіді допомагають нам поглянути на наші проблеми з гумором, і саме життя нам дарує часом неймовірні ситуації. Що не говори, а велика частина анекдотів, в тому числі і про відносини і любов - це творіння народу, яке передається з вуст у вуста і на папері.

Сторінка 1 з 5