Найсмішніші та свіжі дитячі анекдоти

Знайомство з анекдотами в житті практично кожної людини починається з самого дитячого віку, коли ми вже вчимося розповідати і розуміти смішні дитячі анекдоти. Що стосується тематики цих смішних розповідей, то це, як правило, ті проблеми, з якими стикаються саме діти. Звичайно, досить велике місце в житті людини займає:

  • дитячий садок;
  • школа;
  • друзі;
  • сім'я і так далі.
Сторінка 1 з 5

- Ну, що як там твоя нова собачка?
- Спасибі, вона мене завжди чудово розуміє і знає чого я хочу, наприклад: коли я повертаюся із занять, вона моментально лізе в рюкзак, дістає від туди мій щоденник і швидко, поки ніхто не баче, ховає його далеко під ліжко!

Учитель:
- Встаньте за парти, хто вважає себе абсолютно недолугим.
Після тривалого мовчання класу раптом встає зі свого місця Петя.
- Петя, невже ти вважаєш себе таким недолугим?
- Hі, не добре виходить якось - Ви одина стоїте.

У середині будь-якого яблука є огризок.

Хлопчик гірко плаче і каже своєму батькові:
- Я більше ніколи в житті не буду з тобою кататися на санках.
- Вези, давай, вези!

Сторінка 1 з 5

Ще:

загрузка...

У наш час, ці прикольні історії можна умовно розділити на дві групи, це анекдоти від дітей і для них. У першому випадку - це їхнє розуміння цього світу, просто і іноді неймовірно смішне. Хоча дані розповіді, слід називати не дитячим, а про них самих.

Нерідко вони починаються зі слів «якось в школі ...». Інша група історій, це короткі смішні розповіді про ті події, які досить часто трапляються з ними (це і погані відмітки, і стосунки з друзями ..). Нерідко у таких анекдотів присутня дитяча логіка, яка і збиває з ніг своєю прямотою. Так, наприклад:

«Питання: - Що потрібно робити, коли побачиш зеленого чоловічка? - Відповідь: - Переходити вулицю! ».

Ще однією особливістю смішних дитячих історій є той факт, що головними героями в них часто є відомі персонажі казок, мультфільмів і так далі. І якщо кілька десятків років тому широко затребуваним персонажем анекдотів був Василь Іванович Чапаєв, Петька і Анка, то сьогодні, це Гаррі Поттер і інші персонажі. Хоча смішні розповіді з вовком і зайцем з мультфільму «Ну, постривай!" І сьогодні не втратили своєї актуальності, а все тому, що вони цікаві школярам і сьогодні.

Цікаво, що в нових анекдотах для дітей в деяких випадках обговорюються і досить дорослі теми, так, наприклад, іноді мова заходить і про те, звідки беруться новонароджені. Так, в одному з них можна прочитати наступне:

«звичайних дітей знаходять у капусті, а даїшників у кущах».

Це ще раз доводить той факт, що анекдоти по своїй суті є гумористичним поглядом на проблеми нашого реального життя, а діти у своїх коротких оповіданнях ще нерідко використовують свою, особливу логіку. Але в будь-якому випадку, навіть такі гумористичні короткі розповіді, перш за все, підіймають настрій своїм хай і маленьким слухачам. Благо смішних історій для дітей сьогодні можна не тільки прочитати в книжці, але і знайти в інтернеті.

Сторінка 1 з 5